Trailer na druhú sériu Russian Doll sa zahráva s konceptom cestovania v čase

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 2. sériu Russian Doll

Sú to štyri roky, odkedy sme dostali prvú sériu tohto nápaditého seriálu plného zvratov. Po tejto dobe je Netflix poriadne pripravaný na nový koncept, ktorý sa zahráva s cestovaním čase. Metrom. Prinášajú tak trailer na druhú sériu Russian Doll, v ktorom vidíme, že Nadia (Natasha Lyonne) je ďaleko od toho, aby ju prestali prenasledovať bizarné problémy.

Našťastie ale pri nej stále stojí Alan (Charlie Barnett), s ktorým unikli z časovej slučky smrteľnosti. Avšak zdá sa, že nájdu dokonca horší osud ako nekončnú smrť. Tak sa opäť vydávajú na stále sa rozširujúcu, veky prekračujúcu, medzigalaktickú cestu, pri ktorej hneď zistia, že dostanú viac ako si pýtali. A samozrejme budú musieť nájsť cestu von.

Portál v čase v New Yorskom metre

Oficiálny popis od streamovacej služby hovorí o tom, že „budeme naďalej skúmať existencionálne krízy, tentoraz cez optiku vedecko-fantastickej, avšak často humornej tematiky cestovania v čase“. Portál v čase nájdu na tom najviac neobvyklom mieste, avšak v jednej z najznámejších lokalít na Manhattane. V New Yorskom metre.

Dianie sa bude točiť aj okolo známeho zlatého amuletu, ktorý Nadia so sebou nosila v prvej sérii. Podľa popisu deja vieme aj o tom, že cesty v čase nejak celkovo súvisia s rodinným strateným zlatom. Nič viac nám však neprezrádazajú a nechávajú nás v neistote a poriadne nás zamotávajú. Avšak štýlom tomuto seriálu vlastným – s hromadou zvratov, niekedy komických.

Návrat známych postáv

Okrem ústrednej dvojice vidíme aj návrat niekoľkých postáv. Greta Lee si zopakuje svoju úlohu Maxine, Rebecca Henderson sa vracia ako Lizzy, Chloe Sevigny hrá opäť Noru a Malachi Nimmons je znovu Danny.

K nim však pribudnú aj noví členovia v obsadení. Pridávajú sa Annie Murphy, ktorú môžeme poznať zo sitkomu Mestečko Schitt’s Creek, herec zo sci-fi District 9 Sharlto Copley či Carolyn Michelle Smith známa zo seriálu Colony.

russian-doll-season-2-poster
Zdroj: geektyrant.com

Na Netflixe ešte tento mesiac

Trailer na druhú sériu Russian Doll samozrejme odhaľuje aj dátum premiéry. Nový náhľad na Nadine dobrodružstvá a cestovanie časom si budeme môcť pozrieť ešte tento mesiac. Všetkých 8 dielov bude dostupných na Netflixe 20. apríla.

Páčil sa vám seriál Russian Doll? Pozriete si o zopár dní na Netflixe druhú sériu? Pozdáva sa vám tento pohľad na koncept cestovania v čase? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -