Pre Star Wars seriál The Bad Batch bola ohlásená 2. séria. A to sa ešte neskončila ani tá prvá!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

2. séria The Bad Batch potvrdená

Prvá séria má zatiaľ za sebou 14 dielov a do konca jej zostávajú už len 2. Pôjde o finále rozdelené na polovicu, ktoré má rozuzliť niektoré z udalostí, ktoré sa tam odohrávajú. Ale už teraz bolo Lucasfilmom oznámené, že pre Star Wars: The Bad Batch vznikne aj 2. séria.

Dej sleduje jednotku, ktorá je v preďalekej galaxii známa ako Bad Batch. Prvý raz boli predstavení už v Clone Wars (preto aj mnoho fanúšikov naráža na to, že ide len o akési nepriame pokračovanie). A presne také je zloženie skupiny – ide o experimentálne klony známe ako Clone Force 99.

Zdroj: starwars.fandom.com

Partička odlišných klonov hľadajúca svoje miesto v galaxii

Táto unikátna čata klonov, ktorí sa geneticky odlišujú od zvyšku svojich „bratov“, si hľadá miesto v rýchlo sa meniacej galaxii. Každý z nich má však osobitnú vlastnosť, ktorá ho robí unikátnym a aj preto tak dobre fungujú ako tím. Pri hľadaní svojho zmyslu sa nechávajú najímať na žoldnierske misie, až kým nenarazia na niečo, čo zmení smerovanie celej ich skupiny. Mladý klon Omega, ktorý je tiež odlišný (resp. odlišná).

Seriál sa vysiela, ako aj iné projekty zo sveta Hviezdnych vojen, na streamovacej službe Disney+. Fanúšikov aktuálne čaká dvojdielne finále a jeho prvá časť bude dostupná už teraz v piatok, 6. augusta. Bolo jasné, že úspechy tohto spin-offu Klonových vojen nenechajú na seba dlho čakať.

bad batch omega
Zdroj: denofgeek.com

Nejásajú len fanúšikovia, ale aj tvorcovia

Michael Paull, ktorý je riaditeľom Disney+ a zároveň u nás menej známej streamovacej služby ESPN+, sa k tomu vyjadril takto:

„Fanúšikovia prijali akciu a drámu, ktorú sme priniesli v Star Wars: The Bad Batch s absolútnym entuziazmom. Sme nadšení, že môžeme sledovať ako sa animovaný vesmír Hviezdnych vojen rozrastá aj na Disney+. Ako oddaný domov pre značku Hviezdnych vojen, ani my sa nemôžeme dočkať druhej série fanúšikmi obľúbeného animovaného seriálu.“

Samozrejme, že za úspech môže Filloni

Za túto slávu a jásanie u fanúšikov môže seriál vďačiť aj svojmu výkonnému producentovi. Tým je Dave Filloni, ktorý nie je pri Star Wars žiadnym nováčikom, ale práve naopak. Priniesol už zmienené The Clone Wars, rovnako ako aj Rebels a Resistance. No a ak by ste to náhodou nevedeli, tak je to práve on, kto stojí za Mandalorianom.

On sám je nadšený, že mu bola pre The Bad Batch umožnená aj 2. séria. Vyjadril svoju vďaku celému animačnému tímu Lucasfilmu, Disney+, ale v prvom rade fanúšikom. Dúfajme teda, že sa pustí aj do ďalšej série s rovnakým zápalom ako pri prvej a my si ju budeme môcť v roku 2022 vychutnať.

Ako reagujete vy na správu, že The Bad Batch bude mať aj druhú sériu? Páči sa vám seriál doteraz alebo to nie je práve vec, ktorú by ste sledovali? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -