Hraný Avatar: Posledný vládca vetra naberá obsadenie. Vieme, kto bude lord Ozai, vládca Národa ohňa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Hraný Avatar má obsadenú postavu menom Ozai

Hraná adaptácia Posledného vládcu vetra na Netflixe si získala ďalšieho herca. Pre seriál Avatar bol obsadený lord Ozai, vládca Národu ohňa. Pridal sa tak k hŕstke mladých hercov, ktorí si zahrajú ústrednú partiu v hranej verzii svetoznámeho a veľmi obľúbeného kresleného seriálu z Nickelodeonu.

Lord Národa ohňa očakáva, že všetci budú žiť podľa jeho nemožných štandardov, hlavne jeho pubertálny syn, princ Zuko. Jeho najvyšším cieľom a snom je zjednotiť svet – ale pod krutovládou vládcov ohňa. Myslí si však, že je to jeho osudom a jediným spôsobom ako ukončiť vojnu, ktorú začali jeho predchodcovia.

avatar lord ozai
Zdroj: comicvine.com

Po legendárnom Markovi Hamillovi bude mať čo robiť

V animovanom seriáli mu prepožičal hlas legendárny Mark Hamill (hlas animovaného Jokera či Luke Skywalker). Bude ťažké nasledovať v šľapajach tohto esa, avšak myslíme si, že pre hranú verziu si našli veľmi skúseného herca. Ním bude Daniel Dae Kim.

Najviac známy môže byť divákom zo seriálu Nezvestní, kde rozbehol svoju hereckú kariéru. Najdlhšie sa objavoval v seriáli Hawaii 5-0 od CBS, kde bol neuveriteľných 7 sérií. Novšie sme ho mohli vidieť v dráme z nemocničného prostredia New Amsterdam. Svoj podiel mal aj na seriáli The Good Doctor od ABC a to nielen ako herec, ale aj jeho výkonný producent.

daniel-dae-kim-avatar-series-fire-lord-ozai-1024x538
Zdroj: joblo.com

Nie je nováčikom ani vo svete Avatara

Tvorcovsky pracuje aj ako scenárista a to napríklad pre seriál Hot Zone: Anthrax, ktorý ma mať premiéru 28. novembra. Animovaný svet mu určite tiež nie je cudzí, hlas prepožičal jednej z postáv v animovej dráme Pantheon a bol hlasom Rayinho otca vo filme Raya a posledný drak.

Nováčikom však nie je ani vo svete Avatara. V samotnom seriáli (a prislúchajúcej videohre z roku 2007) daboval generála Fonga. V spin-offe Legenda Korry bol zase hlasom postavy menom Hiroshi Sato.

general fong raya
Zdroj: niersfischer.de

Pridal sa k štvorici hlavných postáv

Daniel Dae Kim vo viacerých svojich úlohách dokázal, že môže byť poriadne prísnou a arogantnou postavou (vrátene spomínaného generála). Taký je presne v seriáli Avatar lord Ozai. Hodnotíme to teda ako trefný herecký výber.

Takto sa pripojil k doteraz známym hercom pre seriál. Nimi sú Gordon Comier ako Aang, Kiawentiio ako Katara, Ian Ousley ako Sokka a Dallas Liu ako princ Zuko, syn vládcu Národa ohňa.

Ako sa vám páči obsadenie tohto herca ako lorda Ozaia pre hranú verziu seriálu Avatar: Posledný vládca vetra? Ide podľa vás o vhodnú voľbu alebo by ste si tam predstavovali niekoho iného? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -