Na oslavách Star Wars oznámili dátum vydania 3. série The Mandalorian. Čo ďalšie o nej prezradili?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dátum vydania 3. série The Mandalorian

Prebiehajúce oslavy Star Wars nám poskytujú kopu nových informácií o svete v praďalekej galaxii. Okrem nových potvrdených seriálov a trailerov k nim nám prezradili aj dátum vydania 3. série The Mandalorian. Okrem termínu, kedy príde na Disney+ a nového zverejneného loga, priniesli aj nové zaujímavé informácie.

Samozrejme, že logo, ktoré prichádza, nemôže byť bez Baby Yodu. Jeho a osudy Din Djarina (Pedro Pascal) sa znovu prepojili v seriáli The Book of Boba Fett. Grogu tu dostal na výber – buď podstúpi tréning rytierov Jedi pod vedením Luka Skywalkera alebo bude ďalej cestovať vesmírom s Mandom. Snáď sme ani na sekundu nezapochybovali, čo si vyberie.

book of boba fett baby yoda
Zdroj: spieltimes.com

Kódex Mandalorianov aj Darksaber

Udalosti z tohto seriálu teda môžu viesť priamo k 3. sérii. Din tu zároveň stratil svoje postavenie medzi Mandalorianmi, pretože zistili, že porušil ich kódex a sňal si helmu. Jediná možnosť, ako sa vie vykúpiť, je, že navštívi „žijúce vody“ skrývajúce sa pod baňami na planéte Mandalore.

Lenže to je dosť problémom, nakoľko boli tieto miesta zbombardované náletmi Impéria. Tieto udalosti nám boli konečne ukázané tiež na obrazovkách. Navyše je Mando stále držiteľom Darksaberu (a v podstate je tak právoplatným vládcom planéty). Ten je možné získať iba v boji a porazením svojho súpera. Nakoľko si robí na neho nárok Bo-Katan Kryze, tak táto postava v stvárnení Katee Sackhoff bude slúžiť ako antagonistka.

mandalorian bo-katan
Zdroj: hdqwalls.com

Známe tváre aj jedna nová

Vracia sa aj Carl Weathers ako Greef Karga. Naznačili nám, že by sa mohla objaviť aj Ahsoka Tano (Rosario Dawson), lebo práve pri paneli o Mandalorianovi rozprávali o jej seriáli. Ten sľúbili na rok 2023. Novou tvárou v seriáli bude Christoper Lloyd, herec dobre známy z trilógie Návrat do budúcnosti.

Takže posledná nezodpovedaná otázka zostáva, kedy s Mandom a Baby Yodom opäť naskočíme do upraveného klzáka z Naboo. Producent Jon Favreau na oslavách zverejnil dátum vydania tretej série The Mandalorian. Na streamovacej službe od Disney sa jej dočkáme počas februára 2023.

Potešilo vás, že Manda a Baby Yodu uvidíme už zo začiatku budúceho roka? Tešíte sa na tretiu sériu? Čakáte v nej tvrdé a náročné boje? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -