Doc Brown sa dostal príliš ďaleko! Legendárny herec bol pridaný do obsadenia Mandaloriana

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Christopher Lloyd v The Mandalorian

Zdá sa, že DeLorean zoberie Emmeta Browna oveľa ďalej, ako do roku 1885. Legendárny herec známy predovšetkým z trilógie Návrat do budúcnosti sa pridá do sveta Hviezdnych vojen. Christopher Lloyd bol oznámený ako nový člen obsadenia do tretej série The Mandalorian. Tá sa momentálne nakrúca.

Správu priniesol portál The Hollywood Reporter, ktorý ešte jeho rolu nešpecifikuje. Stojí však v nej, že by mal byť v tomto seriáli skôr hosťom. V televíznych projektoch zo Star Wars to nie je taký ojedinelý prvok. Predsa len, už v úvode, v prvých dvoch epizódach sa objavil oceňovaný herec Werner Herzog.

mandalorian hostia
Zdroj: decider.com

Hosťovské tváre vidíme pravidelne

Ďalšími prominentnými hosťami boli napríklad Matt LanterNatalia TenaClancy BrownPaul Sun Hyung Lee, Bill Burr alebo Amy Sedaris. Istý čas by sa dalo hovoriť, že nás veľmi prekvapilo, keď sa objavil Temuera Morrison. Ten však má svoju trvalú úlohu ako Boba Fett a dostal aj vlastný spin-off seriál. Tam je aj po boku herečky Ming-Na Wen ako Fennec Shand.

Práve The Book of Boba Fett bol posledným seriálom z tohto sveta, ktorý sme dostali na Disney+. Vysielal sa na prelome roka. Viacero vtipov, ktoré okolo neho kolujú tvrdia, že jeho posledné tri časti boli Mandalorian 2.5. V decembri 2020 sme sa totiž vo finále druhej série rozlúčili na istý čas s Din Djarinom.

the mandalorian 2. séria recenzia
Zdroj: wallpapercave.com

Mandalorian 2.5 už máme

Pedro Pascal sa však vrátil a to čiastočne aj preto, aby mohol opäť získať Baby Yodu. Grogu totiž odišiel s Lukom Skywalkerom, aby podstúpil svoj Jedi tréning. Zistilo sa však, že tréning už mal a je mu ho potrebné iba pripomenúť. Avšak v každom prípade ho vidíme na novej lodi so svojím adoptívnym synom odlietať.

Nadviazať sa teda dá rôznymi spôsobmi a dej pre tretiu sériu zatiaľ ostáva záhadou. Avšak je takmer isté, že teraz už zničený svet Mandalore bude hrať veľkú úlohu. Mando je momentálne držiteľom Darksaberu, čo mu dáva de facto vládu nad touto planétou. Mnohí si ju určite budú chcieť získať pre seba a tak by nás mohlo čakať niekoľko konfrontácií. Mohol by aj Christopher Lloyd byť Mandalorian, ktorý sa pokúša mocnú zbraň získať pre seba?

man delorean
Zdroj: pinterest.com

Uvidíme súboje Mandalorianov?

Vtipy o Man-dolereanovi bokom, vieme, že Din bol od nich vylúčený. Mohol by rovnako hľadať spôsob, ako sa k nim prinavrátiť? Alebo pôjde práve presne opačnou cestou? Všetko sa dozvieme až v tretej sérii. Momentálne čakáme na zverejnenie jej dátumu. Zo sveta praďalekej galaxie nás ešte čakajú ďalšie projekty, tým najbližším je Obi-Wan Kenobi, ktorý začne vychádzať 25. mája.

Akú si myslíte, že by mohol mať Christopher Lloyd úlohu v tretej sérii Mandaloriana? Objaví sa podľa vás iba na malý moment alebo na viac epizód? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -