Takto mal vyzerať Green Lantern v Justice League. Dostaneme s ním film?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Green Lantern v Justice League

Herec Wayne T. Carr zverejnil, ako ho plánoval zaradiť Zack Snyder do DC univerza. Ukazuje, ako mal vyzerať jeho Green Lantern v Justice League. Jednej verzie tejto známej tímovky sme sa dočali v roku 2017. Na veľké sklamanie fanúšikov sa rozbehli veľké kampane k tomu, aby sme dostali pôvodnú víziu pôvodného režiséra. Ale ani Snyder’s Cut nebol ešte bez finálnych zmien.

Snyder mal konečne možnosť priniesť niekoľko svojich pôvodných plánov, ktoré Joss Whedon vynechal. Napríklad môžeme spomenúť Batmanovu nočnú moru a aj prostredníctvom nej Jokera s Jaredom Letom. Avšak stále sú tu isté myšlienky, ktoré stále nepreniesol – najväčšou z nich je práve Green Lantern.

green lantern justice league
Zdroj: denofgeek.com

Výmena aj v rámci predstaviteľov

V pôvodných plánoch to mal byť on, kto prišiel Bruca Waynea varovať pred tým, že sa blíži vojna, ktorú chystá Darkseid. Aj v iných smeroch mal mať zastúpenie, ktoré mal nakoniec v snímke Martian Manhunter. Kým ešte režisér videl filmy ako trilógiu, ako Lantern bol plánovaný Hal Jordan. Avšak ten by hľadal svojho strateného spolubojovníka – Johna Stewarta.

Práve týmto nositeľom prsteňa mala byť postava vo finálnej verzii filmu. Zahrať si ho mal Wayne T. Carr. Dokonca s ním počas lockdownu Snyder natočil ďalšie scény. Tie museli byť však z filmu vystrihnuté, pretože štúdio Warner Bros. má s postavou iné plány a účasť v Lige spravodlivosti by bola v rozpore s nimi.

Warner Bros. majú vlastné plány

To však režisérovi nebránilo v tom, aby na postavu navnadzoval. Zverejnil niekoľko záberov z nakrúcania či z mediálneho turné, ktoré pred uvedením filmu mali. Boli však v nízkej kvalite. Až teraz, rok po uvedení filmu na HBO Max herec zverejnil, ako v ňom mal vyzerať. A to aj s ikonickým heslom Lanternov vo filme.

Green Lantern sa teda v Justice League neobjavil, rovnako s ním nedostaneme ani druhý a tretí film. Preto sa Carr pridáva k zástupu fanúšikov, ktorí od štúdia WB vyžadujú, aby bol SnyderVerse obnovený. Tak by sme sa dočkali nielen pokračovania tímu, kde máme Batmana, Supermana, Wonder Woman, Aquamana, Flasha a Cyborga, ale znamenalo by to aj eventuálny príchod Lantern Corps v samostatnom filme!

lantern corps
Zdroj: cinemablend.com

Nádej na SnyderVerse stále je

Štúdio sa však už skôr vyjadrilo, že majú s postavou vlastné plány. Nevieme, ktorého nositeľa titulu Lanterna dostaneme, ani kedy sa to stane. Avšak rovnako spoločnosť nedávno potvrdila, že sú ochotní skúmať viaceré vesmíry a prípadne ich aj prepájať. Jasným príkladom je príchod Michaela Keatona ako Batmana v chystanom filme The Flash. Snyder síce momentálne pracuje na vlastných projektoch s Netflixom, ale aspoň máme malú nádej, že jeho vízia nie je úplne stratená. #RestoreTheSnyderVerse

Páči sa vám, ako by bol predstavený Green Lantern v Justice League? Tiež by ste boli za to, aby sme túto verziu dostali v budúcnosti v DCEU? Alebo je vašim obľúbeným iný Lantern? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -