Vyzradil Samuel L. Jackson svoju účasť aj vo filme Ant-Man and the Wasp: Quantumania?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Samuel L. Jackson vo filme Ant-Man 3?

Marvel do svojho filmového sveta neustále pridáva nové postavy a rozrastá sa ako nikdy. Len v najbližších mesiacoch nám budú naplno predstavené ďalšie v seriáloch Moon Knight a Ms. Marvel. A to ešte nevieme, čo všetko môže priniesť Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Ale štúdio určite nezabúda ani na svojich veteránov a jeho dôležitou súčasťou je stále Nick Fury. Jeho predstaviteľ Samuel L. Jacksom zrejme vyzradil aj účasť na filme Ant-Man 3.

Dva z jeho nasledujúcich projektov v rámci MCU sú jasné. Dôležitou postavou bude v seriáli Secret Invasion, ktorý sa bude zameriavať na Skrullov. Kým jeden z ich hlavných predstaviteľov, Talos (Ben Mendelsohn), zaskakoval za neho na Zemi, on si užíval dovolenku. A vtedy sme ho videli zatiaľ naposledy.

Secret Invasion
Zdroj: devianart.com, inverse.com

The Marvels nemôže byť bez Furyho

Samozrejmosťou je ale aj jeho účasť na filme The Marvels. Ide predsa o pokračovanie Captain Marvel, na ktorú má práve Fury dôležité prepojenie (aj prostredníctvom pageru). V tomto filme uvidíme okrem nej ďaleie dve dôležité postavy, už spomenutú Ms. Marvel a Monicu Rambeau, teraz už so schopnosťami.

Herec bol posledným hosťom v podcaste Happy Sad Confused, ktorý vedie Josh Horowitz. V tomto rozhovore prezradil, že film Ant-Man and the Wasp: Quantumania sa točil v Londýne v rovnakom čase ako The Marvels a Secret Invasion.

captain marvel nick fury
Zdroj: digg.com

Tri projekty sa nakrúcali v rovnakom čase

Síce to počas interview nepovedal priamo, ale podľa jeho slov to vyzerá, že by mal byť súčasťou filmu. Hovoril totiž, že pri nakrúcaní musel behať z miesta na miesto a mal pocit, ako keby to boli tri Marvel filmy na jednom pľaci. Alebo, prečítajte si jeho vyjadrenie sami:

„Kedysi trvalo dlho spraviť film. Stále trvá svojím spôsobom, tak ich zvyknú točiť dva alebo tri v rovnakom čase. V Marvel univerze je to šialené. Keď som bol teraz v Londýne, Ant-Man a Captain Marvel 2 sa tam už točili a zároveň sa začínalo so Secret Invasion. Takže to bolo ako tri Marvel filmy na jednom pľaci. Takže som vlastne behal z miesta na miesto.“

Veľká hrozba s Furym dáva zmysel

Avšak samozrejme, dáva zmysel, aby bol Samuel L. Jackson súčasťou filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania ako Nick Fury. Okrem toho, že opäť prinesie dôležité postavy s Paulom Ruddom a Evangeline Lilly,  tak prinesie v poriadnej forme aj veľkého záporáka. Ním bude Jonathan Majors ako Kang dobyvateľ.

A pri veľkej hrozbe, ktorá bude ukončovať Fázu 4, by predsa mala byť postava, ktorá dala dohromady Avengerov. Avšak nakoľko nevieme o riaditeľovi S.H.I.E.L.D.-u po udalostiach Endgame takmer nič, dúfajme, že sa nám to v posledných projektoch odhalí. Predsa len, v Secret Invasion, do ktorého bol nedávno potvrdený aj Don Cheadle, by mal mať dostatok času na obrazovke.

Ant-Man 3 Kang
Zdroj: pioneerscoop.com

Chceme vidieť jeho interakciu s Luisom!

Nevieme teda, či pôjde o veľkú rolu alebo cameo, vyzerá to však, že bude aj súčasťou tretieho Ant-Mana. Už sa nevieme dočkať na to, ako bude otrávený Scottom Langom a jednoznačne by sme radi videli jeho interakciu s Luisom v podaní Michaela Peñu. V každom prípade sa to dozvieme až 28. júla 2023, kedy pôjde film do kín.

Myslíte si, že týmto naozaj Samuel L. Jackson potvrdil, že bude vo filme Ant-Man 3? Chceli by ste vidieť jeho interakcie so známymi postavami? Ste nadšení ohľadom seriálu Secret Invasion? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -