Ana de Armas sa obáva, že jej nahé scény zatienia film Blonde. Považuje za nechutné, že budú kolovať internetom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ana de Armas sa obáva o scény s nahotou z Blonde

Film Blonde obehol filmové festivaly a prvé reakcie kritikov sú na svete. Sú značne zmiešané, avšak v jednom sa zhodujú – vyzdvihujú výkon hlavnej herečky ako hviezdy Marilyn Monroe. Ona samotná, Ana de Armas sa obáva, že jej nahé scény budú primárna vec, o ktorej sa bude v súvislosti s filmom hovoriť.

Filmový festival v Benátkach uštedril snímke 14-minútové stranding ovation. Ide v podstate o najdlhší potlesk, aký ktorýkoľvek film dostal. Iní kritici zase film nazývajú nechutným s príliš explicitnými zobrazeniami niektorých scén. Ďalší zase vyčítajú, že na životopisný film si vybral príliš veľa voľnosti a nedržal sa faktov.

trailer blonde
Zdroj: news.trenddetail.com

Kritiky sa rôznia, vyzdvihujú však herečku

Avšak herečka v hlavnej úlohe je chválená a hovorí sa o nej, že sa stala novou Normou Jean (pôvodné meno Marilyn). Ona sama ešte počas propagácie filmu hovorila aj o tom, že jeho prístupnosť bude od 17 rokov kvôli nahote a sexuálnym scénam.

V aktuálnom rozhovore pre portál Variety sa vyjadrila, že si je takmer istá, že práve tieto sa stanú virálnymi a budú kolovať internetom. Je to pre ňu veľmi znepokojujúce. O to viac, že si je vedomá, že tomu nevie zabrániť a nikto to nevie kontrolovať. A to ju znechucuje.

Blonde teaser
Zdroj: Netflix

Znechucuje ju, že sa stanú virálnymi

Keď sa jej spýtali, či teda ľutuje, že tieto scény nakrútila, odpovedala takto:

„Nemyslím si, že by ma to donútilo uvažovať inak, len mi to dalo v ústach trpkú príchuť, ak myslím na budúcnosť tých ukážok. V tomto filme som spravila veci, ktoré som nespravila nikdy pre nikoho iného. Spravila som to pre ňu a spravila som to pre Andrewa. Nemôžem sa toho zbaviť. Nenechá ma to pokojnou. Bola som na jej cintoríne niekoľkokrát – rada by som išla ešte raz.“

Pôjde sa ospravedlniť, režisér víziu zastáva

Ana de Armas pôjde pre scény s nahotou opäť k hrobu Monroe, podľa jej slov. Ten opakovane navštívila počas produkcie. Ešte pred začatím si prišla „vypýtať“ povolenie, aby mohla postavu hrať. Počas nakrúcania sem chodila, aby na pokojnom mieste našla spôsob, ako pokračovať. A teraz zrejme pôjde pre akýsi spôsob odpustenia.

Andrew, na ktorého vo svojom vyjadrení naráža, je samozrejme režisér Andrew Dominik. Svoju víziu filmu opakovane obhajuje po negatívnych kritikách. Tvrdí, že od samého začiatku prezentoval, že pôjde o sčasti fiktívne zobrazenia. Navyše pritom vychádzal z knihy od Joyce Carol Oates.

blonde plagát
Zdroj: netflix.com

Časť problému bude streamovacia služba

Film Blonde premiéroval na svetových festivaloch, diváci si ho budú môcť pozrieť na budúci týždeň, 28. septembra. Príde na stremovaciu službu Netflix, z čoho pramení časť obáv. Nakoľko majú diváci možnosť pustiť si ju na domácich zariadeniach, dá im to priestor, aby mohli strihať či screenshotovať predmetné scény.

Rozumiete obavám, ktoré má Ana De Armas ohľadom na svoje nahé scény z filmu Blonde? Myslíte si tiež, že zatienia samotný film? Chystáte sa ho sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com, marca.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

    • velmi depresivny film, naha tam v podstate ani nieje, v par scenach ukazala prsia, thats all. Neviem nakolko je ten film realny, ale ak je, tak MM zila vsetko, len nie „americky sen“. Kludne ale oscar za herecku roka, aj ked film samotny sa mi nepacil, ma 2:47 a pozrel som ho asi za 40minut

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -