Sony odkladá tri Marvel filmy. Kedy uvidíme Kravena alebo Madame Web?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Sony odkladá tri Marvel filmy

Sony odkladá tri ich plánované Marvel filmy. Ich Spider-Man univerzum tak zažije ešte väčší posun, ako sme predpokladali. Dôvodom je nový plán premiér a pridanie nových projektov do neho. Po úspechu seriálu Cobra Kai totiž dostaneme ďalší vstup do Karate Kid sveta, ktorý sa stal pre štúdio prioritou.

Kým teda dátum ďalšieho karate filmu padá na 7. júla 2024, znamená to aj predĺženie produkcie a tak posun iných filmov. Po novom tak neuvidíme Kraven the Huntera už v januári budúceho roka, ale dočkáme sa ho až na jeseň. Novú premiéru má stanovenú na 6. októbra 2023.

Aaron Taylor-Johnson Kraven the Hunter
Zdroj: denofgeek.com, in.mashable.com

Kraven aj Madame Web s novými dátumami

Tak si budeme musieť ešte vyše roka počkať na to, ako je to s lovcom či nelovcom v tomto univerze. V príbehu o pôvode si ho zahrá Aaron Taylor-Johnson. Jeho brata, postavu Chameleona, bude stvárňovať Fred Hechinger a ich otca hrá Russell Crowe. Milostný záujem Calypso stvárňuje Ariana DeBose. Ďalšími obsadenými sú Christopher Abbott, Alessandro Nivola a Levi Miller.

Odsun sa týka aj filmu Madame Web. Ten už neuvidíme na budúci rok vôbec, musíme počkať až na 16. február 2024. V ňom máme vidieť nielen príbeh titulnej postavy, ktorú si zahrá Dakota Johnson, ale aj iných osôb okolo Spider-Mana, či skôr Petera Parkera (veľmi pravdepodobne ešte pred jeho narodením).

Madame Web herci postavy
Zdroj: jnews.uk

Na mladšie postavy okolo Petera Parkera si počkáme

Druhú nositeľku tohto hrdinského titulu, Juliu Carpenter, bude hrať Sydney Sweeney. Herečka známa z Eufórie bola ohľadom projektu nadšená a vraj si objednala desiatky komiksov, aby mohla študovať svoju rolu aj celkový príbeh. Vtipy na internete hovoria, že film sa zdržal už druhý raz, pretože ich nestíha čítať.

Zaujímavé je však obsadenie Emmy Roberts a Adama Scotta. Herečka by si mala zahrať Mary Parker, teda Peterovu mamu. Druhý menovaný má byť zase mladšou verziou strýka Bena. Okrem nich si zahrajú ešte Celeste O’Connor, Isabela Merced, Tahir Rahim, Zosia Mamet či Mike Epps.

Spider-Man 4 Venom 3
Zdroj: thedirect.com

Odkladá sa aj zatiaľ nešpecifikovaný projekt

Tretím odloženým Sony filmom je zatiaľ nešpecifikovaný Marvel projekt. Pri ňom nejde o veľký odsun, dostáva sa iba zo 7. júna 2024 na 12. júla 2024. Pálčivejšou otázkou však je, o aký film pôjde. Štúdio potvrdilo, že to určite nie je snímka El Muerto, v ktorej ďalšieho antihrdinu stvárňuje Bad Bunny. Ten má totiž prísť skôr v roku 2024.

Začalo sa teda uvažovať, či by mohlo ísť o ďalšie pokračovanie Venoma alebo film Spider-Woman. Dokonca sa niektorí priaznivci spytujú, či to nebude aj ďalší film s Tomom Hollandom. Samozrejme však všetko ukáže až čas. Jednou dobrou správou istotne môže byť, že posun dátumu zabezpečil, že si tieto tituly pozrieme aj na IMAX plátne.

Ktorý odsunutý Sony film vás najviac nepotešil? Čo si myslíte, že bude posunutý neuvedený projekt? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -