Brie Larson odhaľuje prvé detaily o svojej postave z Rýchlo a zbesilo 10

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Brie Larson v Rýchlo a zbesilo 10

Ešte počas apríla sme sa dozvedeli, že sa Brie Larson pridáva do obsadenia Rýchlo a zbesilo. Herečku známu ako Captain Marvel privítal medzi ostatnými hviezdami Vin Diesel. Finále adrenalínovej super rýchlej jazdy vymenilo režiséra, ale aj s ním je nakrúcanie v plnom prúde. Tak aj herečka z neho zverejňuje zábery, čím poskytuje prvé detaily o jej postave.

Príspevok, ktorým Diesel herečku vítal, hovoril o tom, že je rád, že ju môže prijať do rodiny. A na priloženej fotografii sú obaja so širokými úsmevmi. Herec sa však vyjadril, že filmová realita je úplne iná. Jednak nebude medzi postavami toľko smiechu, jednak nebude súčasťou rodiny.

Uvidíme záporáka aj Domovu babičku

Naopak, do nej bude patriť nedávno pridaná herečka Rita Moreno. Poznať ju môžeme z West Side Story a zrejme nebude až takým veľkým prekvapením, že si zahrá postavu babičky Dominica Torreta. Ďalšími novými hereckými posilami budú Alan Ritchson a Daniela Melchior.

Rolu záporáka si tu zahrá Jason Momoa. Herec najviac známy ako Aquaman ešte neprezradil meno svojho charakteru, povedal však, že pôjde o poriadneho antagonistu. Je vraj sadistický, sexistický aj napriek tomu, že je mierne androgýnom a poriadne namyslený. Určite má podľa neho nejaké problémy. Zároveň ale dodal, že si poriadne užil hranie tejto postavy.

Medzi kopou starých tvári sa objaví Tess

Samozrejme sa však na cestu vydajú aj dobre známe tváre. Okrem Diesela sa vracajú aj Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel, Charlize Theron, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris“ Bridges, Jordana Brewster, Cardi B, Sung Kang, Scott Eastwood, či dokonca Michael Rooker. Sériu však opustil režisér Justin Lin, ktorého nahradil Louis Leterrier. 

Brie Larson zverejnila dve fotografie z pľacu na svojich sociálnych sieťach. Aby sme si boli úplne istí, pridáva k nim aj nadpis „Odhalenie mena“. Na prvej ju vidíme pri tabuľke Tess, druhá ukazuje toto meno na stoličke aj s poriadne drsnou obuvou. To je však jediné, čo prezradila. Na postavu Tess tak stále musíme čakať do dátumu premiéry, teda 19. mája 2023.

Čo hovoríte o odhalení mena postavy Brie Larson v Rýchlo a zbesilo 10? Čakali ste viac odhalení alebo vás to ešte viac navnadilo? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -