Vin Diesel víta Brie Larson do rodiny pre Rýchlo a zbesilo 10

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Brie Larson v Rýcho a zbesilo 10

Zdá sa, že rodina Dominica Toretta sa ešte pred finále neustále rozrastá. Aktuálne bolo potvrdené, že Brie Larson sa pridáva do filmu Rýchlo a zbesilo 10. Je už treťou hereckou osobnosťou, ktorá bola potvrdená pre film za poslednú dobu. Avšak zdá sa, že na rozdiel od Jasona Momou, ktorý bol potvrdený ako záporák, bude ona stáť na tej „dobrej strane“.

Druhou potvrdenou herečkou bola Daniela Melchior. Tak je druhou superhrdinkou z DC, ktorú tam uvidíme (lebo ako vieme, Momoa je Aquamanom). Táto portugalská herečka a modelka nám môže byť zase najviac známa ako Ratcatcher 2 z filmu The Suicide Squad: Samovražedná misia.

Captain Marvel víta do rodiny

Teraz pôjdeme na druhú stranu superhrdinského sveta, ku Captain Marvel. Na svojom Instagrame zverejnil počas víkendu Vin Diesel príspevok, v ktorom ju oficiálne víta do rodiny. Pod ich spoločnú fotku, kde sú obaja v dobre nálade, napísal:

„Jasné, jasné, jasné… vidíme tohto anjela pri mojom ramene, ktorý má rozosmieva a hovoríte si, že to je Captain Marvel. Samozrejme, že na tejto fotke je veľa lásky a smiechu. Ale čo nevidíte je postava, ktorá bude predstavená vo Fast 10. Nemáte ani predstavu, ako úžasná a nadčasová bude v našej mytológii. Mimo jej krásy, jej intelektu… a jej Oscara, haha, je to hlboká duša, ktorú by ste nečakali, ale viete, že po nej túžite. Vitaj v RODINE, Brie.“

Herečka je z prijatia viac ako nadšená

Zdá sa, že naozaj už majú aj rozsiahly plán pre jej postavu. Ako uvádza samotný herec v hlavnej úlohe, bude súčasťou rodiny. Pre nás sú však tieto súčasti deja záhadou. Obsadenie onedlho potvrdila aj herečka, ktorá príspevok prezdieľala a napísala pod neho:

„Nadšenie ani zďaleka nevysvetľuje to, ako sa cítim, že sa pridávam do rodiny Rýchlo a zbesilo. Ďakujem, že ma vítate s takou vrelosťou a vzrušením.“

Dopĺňa ostrieľané obsadenie

Brie Larson tak pre film Rýchlo a zbesilo 10 doplní nielen spomínaných hercov vyššie, ale aj stále obsadenie. Medzi nimi sú Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Sung Kang a dokonca aj Charlize Theron, ktorá sa vráti ako Cypher. A pri nej by sme mali očakávať aj spin-off…

Pôjde už o finále série o super rýchlych autách, nemožnej fyzike a hlavne RODINE. Ale fanúšikovia nemusia zúfať, pretože sa dočkajú ešte dvoch filmov, nakoľko finále bude rozdelené do dvoch častí. Obe z nich režíruje Justin Lin. Prvá časť finále, teda desiaty film, má stanovenú premiéru v kinách na 19. mája 2023.

Ako reagujete na správu, že sa Brie Larson pridáva do obsadenia filmu a do rodiny Dominica Toretta? Čo hovoríte na stále sa rozširujúce obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -