V poslednej sérii Better Call Saul sa vrátia známe postavy z Breaking Bad

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

V Better Call Saul sa vrátia známe postavy

V poslednej sérii Better Call Saul sa vrátia známe postavy z Breaking Bad. Spolutvorca seriálu Peter Gould to potvrdil cez víkend na udalosti, ktorá sa odohrávala v Los Angeles. Na PaleyFest mal seriál vlastný panel, na ktorom priniesli prekvapivú, ale mimoriadne potešujúcu správu – Jesse Pinkman a Walter White tak určite nepovedali posledné slovo.

Gould povedal to, čo si mnohí priaznivci Perníkového tatka a aj jeho prequelu želali. Bryan Cranston aj Aaron Paul sa v poslednej sérii vrátia, nie je však definované kedy. Vieme napríklad, že bude rozdelená na dve časti. Informáciu potvrdil včera aj oficiálny účet seriálu na Twitteri. V príspevku ukázali fotografiu oboch postáv s jednoduchým popisom „Prichádzajú naspäť“.

Tvorca sa odpovedi nevyhýbal

Gould povedal, že nikomu nechce nič vyzradiť, tak toto je jediná informácia, ktorá od neho príde. Na udalosti sa vyjadril takto:

„Nechcem pokaziť divákom zážitok, ale prvá otázka, ktorú mali po začatí seriálu, bola – Uvidíme tam niekedy Walta a Jesseho? Namiesto toho, aby som sa odpovedi vyhýbal, tak odpoviem jednoducho – ÁNO. Aké budú okolnosti sa budete musieť dozvedieť sami, ale viem povedať, že to bude len jedna z prekvapivých vecí, ktoré túto sériu uvidíte.“

Herec hlavnej role si musel dávať na vyjadrenia pozor

Zdá sa, že Bob Odenkirk, ktorý hrá hlavnú úlohu Saula Goodmana, chcel k tomu prezradiť aj viac. Jeden z tvorcov ho však zastavil ešte pred tým, ako by vyzradil viac informácií. Avšak on už skôr vyhlasoval, že si je istý, že Better Call Saul a Breaking Bad sú v poslednej sérii ešte viac prepojené. Napríklad pri predstavení na červenom koberci povedal, že si kvôli tomu budú fanúšikovia chcieť Breaking Bad pozrieť znovu.

Samozrejme vieme, že sú seriály prepojené, nakoľko ide o prequel. V Better Call Saul pravidelne vystupujú dve postavy z predošlého seriálu, dokonca by sa dalo povedať, že sú aj medzi hlavným obsadením. Nimi sú Mike (Jonathan Banks) a Gus (Giancarlo Esposito). Druhý spomenutý navyše pôsobí aj ako pravidelný režisér pri jednotlivých epizódach.

Better Call Saul 6. séria
Zdroj: otakukart.com

Videli sme už viacero známych tvárí

Avšak za prvých päť sérií sme videli aj viacero známych tvárí. Napríklad Hector Salamanca (Mark Margolis), Don Eladio (Steven Bauer) a Salamancových bratrancov, dvojičky (Luis a Daniel Moncada). Dokonca aj Hank Schrader (Dean Norris) a Steven Gomez (Steven Michael Quezada) mali cameá.

Avšak samozrejme je najlepšou správou, že sa vracajú Walter a Jesse, hlavné postavy z Breaking Bad. Kedy konkrétne a akú veľkú úlohu zohrajú sa dozvieme až počas samotnej finálnej série. Tá je rozdelená na dve polovice. Tej prvej sa dočkáme už 18. apríla a Odenkirk sľubuje, že bude ešte „krvavejšia“ a „bolestivejšia“ ako predtým.

Potešilo vás, že sa Walt a Jesse ukážu v poslednej sérii Better Call Saul alebo ste to čakali? Čo si myslíte, že nás vo finále čaká? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: ew.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -