Venom 3 dorazí skôr, nový názov filmu vedie k divokým záverom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Venom 3 dostáva názov

Sony prezradilo oficiálne meno tretieho filmu, v ktorom sa vyskytne Eddie Brock ako ochranca so symbiontom. Ako informovalo Variety, Venom 3 dostáva svoj oficiálny názov. Nie je to jedinou dobrou správou, prichádza oznámenie aj o posunutí dátumu premiéry, tento raz k lepšiemu. Pôvodne sme mali film vidieť 7. novembra, novým termínom premiéry sa stal 24. október 2024.

Do role hlavnej postavy sa opäť vracia Tom Hardy. Tento raz prišlo k pridaniu hneď niekoľkých hereckých tvárí. Pribudli Juno Tempo, Chiwetel Ejiofor a Clark Backo. Nevie sa, aké postavy stvárnia, rovnako prísne strážené sú aj detaily o deji. Predpokladá sa, že film nadviaže tam, kde sme Venoma videla naposledy – v úplnom závere filmu Spider-Man: Bez domova.

spider-man venom
Zdroj: YouTube / IGN

Nové vedenie si detaily o deji stráži

Pozícia režiséra sa aj tento raz vystriedala. Prvý film z roku 2018 viedol Ruben Fleischer. Pre druhú časť v roku 2021 s podtitulom Carnage prichádza prebral štafetu Andy Serkis. Oba filmy dohromady zarobili 1,3 miliardy dolárov, aj preto je zatiaľ Venom jediný zo Sony komiksového univerza, ktorý dostáva nielen pokračovanie, ale už tretí film.

Čerstvá snímka bola oznámená ešte počas udalosti CinemaCon v apríli 2022. Detaily, ktoré ohľadom filmu prichádzali, boli vždy stručné, nakrúcanie následne ešte viac zdržal minuloročný štrajk. Počas februára však dala herečka Juno Temple v rozhovore pre Variety jasne najavo, že s produkciou sa takmer skončilo.

‘Venom 3’ Is Titled ‘Venom: The Last Dance’: Tom Hardy Sequel Moves Up to October Date
byu/Colton826 inMarvelStudiosSpoilers

Je naznačený koniec Venona či dokonca Sony univerza?

Zrejme aj preto Sony (a producent Columbia Pictures) môžu posunúť premiéru na skorší dátum. Navyše k tomu prinášajú oficiálny titul snímky, ktorý je Venom: The Last Dance. Slovíčko „posledný“ v názve ihneď rozbehlo dohady o tom, či pôjde o ukončenie série.

Užívatelia redditu začali okrem adresovania vtipov uvažovať o tom, či pôjde o posledný film s Venomom a či tento „tanec“ naznačuje konečný stret so Spider-Manom. Dokonca sa našli aj takí, ktorí rozmýšľajú, či nepôjde o vôbec posledný film zo Sony univerza. V kinách nedávno pohorela Madame Webb, tvrdo narazil aj Morbius. Ak by aj chystaný Kraven bol prepadákom, potom by to naozaj mohlo znamenať, že štúdio oficiálne za týmito Marvel postavami zatvára dvere.

Čo hovoríte vy na to, aký dostal Venom 3 názov? Mohlo by podľa vás ísť o poslednú snímku so symbiontom alebo celkovo poslendý film Sony univerza? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: variety.com; reddit.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -