Fanúšikovia oň prosia vyše 15 rokov. Naozaj uvidíme jeden z najočakávanejších Marvel filmov?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Dostane Tobey Maguire film Spider-Man 4?

V roli pavúčieho muža sa po prelome tisícročia už vystriedali traja herci. Aj keď iba jediná séria má aktuálne jasnú budúcnosť, fanúšikovia by si žiadali vidieť aj pokračovania predošlých predstaviteľov. Podľa portálu Comic Book by tu stále mohla byť vysoká šanca, že Tobey Maguire dostane svoj film Spider-Man 4. Povedal to v rozhovore jeden z hercov.

Maguire sa objavoval vo filmoch v rokoch 2002 až 2007. Túto pôvodnú trilógiu režíroval Sam Raimi, neskôr aj tvorca filmu Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Vlažné prijatie tretieho filmu však spôsobilo, že značka ďalej nepokračovala aj napriek veľkolepým plánom. V štvrtom filme sa mali napríklad objaviť John Malkovich ako Vulture či Anne Hathaway ako Felicia Hardy aka Black Cat.

Po trojici hrdinov chcú ľudia ešte viac vidieť pokračovania

Namiesto Spider-Mana 4 prinieslo Sony reboot s Andrew Garfieldom, ktorý dostal dva filmy. Eventuálne sa však všetci traja predstavitelia stretli vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova, kedy Peter Parker v podaní Toma Hollanda potreboval pomoc od hrdinov z iných vesmírov. Odvtedy si priaznivci starých sérií ešte viac želajú návraty hercov.

Tretí film s Hollandovým Spider-Manom priniesol aj predtým stvárnených záporákov. Jedným z nich bol aj Sandman, civilným menom Flint Marko. Práve on sa objavil vo filme Spider-Man 3 z roku 2007, kde pôsobil ako jeden zo súperov. Zahral si ho Thomas Haden Church.

thomas haden church spider-man sandman
Zdroj: YouTube / TopMovieClips

Herec Sandmana hovoril o prípadnom návrate

Haden Church aktuálne viedol rozhovor s Comic Book pri prezentácii svojho nového filmu Accidental Texan. Hovoril aj o tom, ktoré role by si zopakoval. Povedal, že by rád videl pokračovanie komédie Bokovka, nedáva však tomu veľkú šancu. Iným príbehom je však jeho rola ikonického komiksového antagonistu:

„Ohľadom Sandmana tu boli nejaké dohady, že sa ma opýtajú na ďalšieho Spider-Mana – to by som bol na pľaci hneď zajtra. Viete, nikdy sa ma nespýtali, aby som bol v ďalšom [Marvel] filme.“

Church počul o prípravách filmu

Tieto slová teda naznačujú, že postavu Sandmana v najbližších rokoch zrejme neuvidíme. Avšak, ak naozaj Tobey Maguire dostane film Spider-Man 4, mohlo by to znamenať aj jeho návrat. A podľa všetkého už herec počul o príprave tohto filmu. Dodal:

„Ale viete, myslím, že Sam spraví ďalší Spider–Man film s Tobeym. To by bolo ono. Majú možnosť, že by som bol vo filme Spider–Man 4. Bolo by to fantastické, ale čím skôr. Začínam byť starý.“

Tieto slová ešte automaticky neznamenajú, že sa film pripravuje, nič nebolo oficiálne potvrdené. Ale ak si to spojíme so skoršími vyjadreniami Kevina Feigeho, hlavy Marvelu, mohlo byť to naznačovať splnenie snov pre fanúšikov. V minulosti sa vyjadril, že sú v pláne veľké veci po filme Bez domova. A to si niektorí môžu vyložiť ako náznak, že sa Tobey Maguire vráti ako Peter Parker – či už vo svojom vlastnom Spider-Man 4 filme alebo v MCU.

Boli by ste radi, ak by Tobey Maguire dostal aj svoj Spider-Man 4 film? Uvítali by ste jeho návrat do titulnej role? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: comicbook.com; cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -