Seriál Ironheart pre Disney+ si našiel svoje režisérky

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ironheart si našla režisérky

Prichádzajúci seriál zo sveta MCU, Ironheart si našiel svoje režisérky. Mladú Riri Williams, ktorú si v sérii na Disney+ zahrá Dominique Thorne, prinesie Sam Bailey, ktorá bola ocenená Emmy za seriál Brown Girls. K nej sa pridá Angela Barnes, ktorá je známa napríklad seriálom Teenage Bounty Hunters.

Scenár k tomuto projektu píše Chinaka Hodge, ktorá je zároveň aj výkonnou producentkou. Uvidíme, ako si poradí s absenciou Tonyho Starka, ktorý je pre postavu mimoriadne dôležitou osobou. Slúžil jej totiž ako mentor, v podstate ju vychovával, objavil jej intelekt a v neposlednom rade ju zoznámil s Avengermi.

riri williams iron heart
Zdroj: wallpaperaccess.com

Mladé geniálne dievča s vlastným Iron Man oblekom

Príbeh, ktorý ale vytvorili pôvodne Brian Michael Bendis a Mike Deodato, hovorí o mladej, 15-ročnej dievčine. Riri Williams po smrti svojho otca odchádza žiť s jej mamou a jej sestrou do Chicaga. Tu isté osoby zistia jej mimoriadny talent a uznajú jej genialitu. Tak už v tomto mladom veku študuje inžinierstvo na vysokej škole.

Dokonca, čo viac, začne pracovať po boku Tonyho Starka. Spolu s ním si vytvorila vlastný, jemu podobný oblek a prijala meno Ironheart. Seriál si ale, zo zrejmých dôvodov, bude musieť poradiť bez neho. Uvidíme, ako sa to tvorcom podarí.

Ironheart riri williams dominique thorne
Zdroj: comicbook.com

Aj stretnutie so Spider-Manom?

Sme tiež zvedaví, či sa v dohľadnej dobe chystá do MCU priniesť udalosť Civil War II. Práve v nej totiž popri najmocnejších hrdinoch sveta zohrala úlohu. Pre podobný vek sa často stretáva aj so Spider-Manom, preto by bolo skvelým prvkom, keby sme aj jeho mali možnosť v seriáli vidieť.

K seriálu sa však aj pridal aj Ryan Coogler s jeho produkčnou spoločnosťou Proximity. Je veľmi príjemnou novinkou, že za tým stojí človek, ktorý mal na starosti Black Panthera. Okrem neho sú samozrejmými aj producenti z Marvel štúdia – Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Brad Winderbaum a Zoie Nagelhout.

ironheart režisérky
Zdroj: murphysmultiverse.com

Od tvorkýň Dear White People či Atlanty

Avšak výbornou novinkou je aj to, že má Ironheart práve tieto režisérky. Bailey je známa aj svojou prácou na Dear White People, kde nielen produkovala, ale aj viedla poslednú sériu. Barne sa zase postarala o réžiu pri niekoľkých epizódach známych seriálov ako Mythic QuestBlindspotting, či dokonca Atlanta.

Tešíte sa aj na seriál Ironheart o Riri Williams, mladej geniálnej študentke s Iron Manovým oblekom? Veríte, že s týmito tvorcami na palube nemôže dopadnúť inak ako na výbornú? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -