Arnold Schwarzenegger je späť! Netflix prináša prvý náhľad na seriál Fubar, jeho novú akčnú komédiu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý náhľad na seriál Fubar so Schwarzeneggrom

Často sľuboval, že bude späť a teraz je tu tu! Arnold Schwarzenegger sa vracia v akčnej komédii, prvý raz za jeho kariéru však pre neho pôjde o televízny projekt. Spečaťuje tak svoju dohodu s Netflixom, ktorý teraz prináša krátku ukážku na seriál Fubar. Ten dostaneme v priebehu mája.

Čaká nás 8 epizód trvajúcich hodinu. Dej sa zameria na otca a dcéru, ktorí mali celé roky rovnaké tajomstvo. Obaja sú operatívcami CIA, čo zmení ich vzťah absolútne od základov. Navyše sa budú musieť spojiť ako dvojica a my uvidíme, že rodinná dynamika môže fungovať aj proti svetu špiónov s akciou a humorom.

Pravdivé lži na 8 hodín

Možno vám to pripomína iný film od tohto herca. Nie ste v tom však sami, aj on priznáva, že je námet podobný ako v Pravdivých lžiach. Vo svojom osobnom newsletteri uviedol:

„Kamkoľvek idem, ľudia sa má pýtajú, či niekedy spravím ďalšiu veľkú akčnú komédiu ako Pravdivé lži. Tak, tu to máte. Fubar vám nakope zadok a donúti vás smiať sa – a nielen na dve hodiny. Dostanete celú sériu. Bola radosť pracovať s Nickom, Skydance a Netflixom, aby sme dali fanúšikom presne to, na čo čakali.“

Najsurreálnejší projekt kariéry

Nick, ktorého vo svojom prehlásení adresuje, je Nick Santora, na Emmy nominovaný tvorca a producent. Stál za trilermi ako Reach, Scorpion či Most Dangerous Game. Hovorí, že toto tak bude „najviac surreálnym projektom jeho kariéry“ a seriál bude „hysterickou špiónskou komédiou z prostredia CIA miešaná so srdcervúcou akciou“.

Úlohu dcéry hlavného hrdinu si zahrá Monica Barbaro (Top Gun: Maverick). Ďalej sa tu objavia Jay Baruchel (The Moodys), Fortune Feimster (The Mindy Project), Milan Carter (Warped!), Travis Van Winkle (You), Gabriel Luna (The Last of Us), Andy Buckley (The Office), Aparna Brielle (A.P. Bio), Barbara Eve Harris (Ostré predmety), či Fabiana Udenio (Jane the Virgin). Projekt sa objaví na streamovacej službe 25. mája.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva seriál Fubar? Potešilo vás, že sa Schwarzenegger vracia v akčnej komédii a v takomto formáte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -