Neverland ešte pôsobivejší ako kedykoľvek predtým, ukazuje trailer na Peter Pan & Wendy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na Peter Pan & Wendy

Disney tento rok prinesie hranú adaptáciu ďalšej zo svojich animovaných klasík. Tá prišla v roku 1953 a odvtedy sme dostali už niekoľko filmových verzií, žiadna však nevyzerala tak pôsobilo. Nový trailer na Peter Pan & Wendy totiž prebudí vnútorné dieťa aj vo vás a uveríte vďaka nemu, že viete lietať.

Rolu magického chlapca Petera Pana, ktorý vie lietať, tentoraz stvárni Alexander Molony. Dokáže to vďaka magickému prachu, ktorý má od svojej priateľky, víly Cililing (orig. Tinkerbell). Tú si prvý raz vo všetkých hraných adaptáciách zahrá v prelomovom momente herečka tmavej pleti, Yara Shahidi.

So správnou predstavivosťou je možné všetko

Do jeho sveta sa dostane aj dievča z nášho sveta, Wendy (Ever Anderson, dcéra Milly Jovovich). Musí ochraňovať svojich bratov a cíti za nich zodpovednosť, ale zároveň túži po dobrodružstve a popri tom sa do Petera zaľúbi. Spolu nám však táto partia dokáže, že so správnou dávkou predstavivosti sú na tomto mieste možnosti nekonečné.

Spolu tak budú čeliť nie vždy priateľským nadprirodzeným bytostiam ako morským pannám a cestu skrížia aj pirátom. Ich veliteľom je obávaný kapitán Hák (Hook), ktorého si v tejto verzii zahrá Jude Law. Je odhodlaný chytiť Petera a jeho Stratených chlapcov. Je na neho zameraný preto, že pred rokmi mu odsekol ľavú ruku, ktorú hodil krokodílom.

Peter Pan and Wendy
Zdroj: indiewire.com

Dievča z reálneho sveta a hrozivý pirát

Ich intenzívna rivalita vedie k veľkolepým bojom, pri ktorých bude v hre aj celý osud Neverlandu. Pirátsky kapitán však má po svojom boku aj verného asistenca menom Mr. Smee, tu si ho zahrá Jim Gaffigan. Je maximálne lojálny, na druhú stranu až vzácne neschopný.

Ďalej si tu zahrajú Joshua Pickering, Jacobi Jupe, Noah Matthews Matofsky, Felix de Sousa či Florence Bensberg. Réžiu si zobral na starosť David Lowery, scenár napísal spolu s Tobym Halbrooksom. Obaja už pracovali na Disney projekte Pete a jeho drak. Novú adaptáciu Petera Pana, chlapca, ktorý nikdy nevyrastie, uvidíme na službe Disney+ už 28. apríla.

Páči sa vám trailer na Peter Pan & Wendy? Čo hovoríte na nové spracovanie tejto klasiky priamo od Disney? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -