Herec, z ktorého sa stane nový Hellboy, je známy! Videli sme ho napríklad v Deadpoolovi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ktorý herec bude nový Hellboy?

Pred nedávnom sme sa dozvedeli, že známy komiksový polodémon dostane nové spracovanie. To sa zameria na komiks The Crooked Man a stoja za ním aj autori pôvodného diela. Kým nás režisér navnaďoval na to, čo môžeme čakať, zároveň povedal, že sú castingy v plnom prúde. A teraz spoznávame hneď hlavnú hviezdu – vieme, ktorý herec bude nový Hellboy.

Spomenutý komiks zavedie hlavného hrdinu do Apalačských hôr v 50. rokoch. Spoznáva muža menom Tom Ferrell, ktorý uzavrel dohodu s miestnym diablom známym ako Crooked Man. Do tretice ich skupiny uzatvára mladá čarodejnica menom Cora. Vie sa však, že pre nové filmové spracovanie ju nahradí iná, originálna postava.

hellboy the crooked man
Zdroj: nerdist.com

Diabol Apalačských hôr od pôvodného autora

Spolu sa vydávajú po miestach plných čarodejných síl. Narazia pritom na kanibalistické bosorky, niekoľko úmrtí a poriadnu mieru desivosti. Musia nájsť kostol, kde obávaný nepriateľ prebýva a zbaviť sa ho kvôli okoliu. Hellboy pritom ako svojrázny vyšetrovateľ trénuje z mladého Toma agenta Ústavu paranormálneho výskumu a obrany.

Teraz bude za ním stáť režisér Brian Taylor známy napríklad vďaka dvojici filmov Zastav a neprežiješ. Ubezpečuje nás, že dostaneme špičkové spracovanie, za čo sa majú zaslúžiť aj pôvodní autori komiksu. Na scenári totiž pracujú jeho tvorcovia Mike Mignola a jeho častý spolupracovník Christopher Golden.

jack kesy deadpool
Zdroj: comicbookmovie.com

Polodémona stvárni herec z Deadpoola

Nakrúcanie sa má začať už v apríli v bulharských lesoch a preto je jasné, že je nutné obsadenie. Tak sa dozvedáme, že sa novým Hellboyom stáva Jack Kesy. Poznať ho môžeme napríklad z druhého Deadpoola, kde si zahral väzna Black Toma Cassidyho. Vidieť sme ho mohli aj vo filmoch Baywatch, 12 hrdinov či Bez ľútosti na námety knihy Toma Clancyho.

Ďalšími filmami, kde sa má objaviť, sú Sheroes od Paramountu alebo The Killer od Netflixu. Skúsenosti má však aj so seriálmi, zahral si v Claws, The Strain či Dark Web: Cicadia 3301. Rola Anung Un Ramu pre Millenium Media však pre neho bude zatiaľ jeho najväčšou.

Páči sa vám, že bude herec Jack Kesy nový Hellboy alebo ste mali inú preferenciu? Poznáte ho zo spomenutých projektov? Tešíte sa na novú verziu tohto netradičného hrdinu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -