Poriadne anime kúsky a silná túžba po dobrodružstve (a poklade), to je nový trailer na hraný One Piece

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na hraný seriál One Piece

Na Netflix akcii TUDUM ešte počas júna sme dostali prvý trailer na hraný One Piece. Ten sa sústreďoval na samotnú posádku Slamákov, ktorú nám predstavil. Nová ukážka, ktorá vyšla na oslavy dňa pôvodného anime, nám ukazuje ešte viac známych charakterov, súboje a kúsky ako vystrihnuté z predlohy a ešte viac túžby po dobrodružstve.

Video samotné sa začína plánovanou popravou pirátskeho kráľa Gold Rogera. Ten však prezradí, že skryl masívny poklad, ktorý čaká na svojho nálezcu. Tieto slová inšpirujú Monkey D. Luffyho (Iñaki Godoy), aby sa vydal do najnebezpečnejšieho a najzradnejšieho mora – za Grand Line.

Verná posádka sa vydáva na najzradnejšie z morí

Nebude na to sám, je s ním jeho verná posádka. Tvoria ju nevrlý majster meča(/-ov) Zoro (Mackenyu), navigátorka s kôpkou tajomstiev Nami (Emily Rudd), až príliš entuziastický Usopp (Jacob Gibson Romero) a Sanji (Taz Skylar), kuchár so smrtiacimi kopancami, ako môžeme opakovane vidieť. Skupina sa musí naučiť pracovať spolu, aby mohla čeliť väčším lodiam, nepredstaviteľných nočným morám a hordám nepriateľov.

Medzi nimi vidíme viacero známych tvárí, ktoré môžeme poznať z predlohy, ktorú vytvoril Eiichiro Oda. Medzi nimi napríklad Alvida (Ilia Isorelys Paulino), klaun Buggy (Jeff Ward), Dracule Mihawk (Steven Ward) alebo hrôzostrašný rybí muž Arlong (McKinley Belcher).

one piece shanks
Zdroj: anime-trends.com

Hordy nepriateľov aj cenní spojenci

Ale ani Slamáci nebudú na svojej ceste sami. Na strastiplnej ceste naberú aj cenných spojencov. Medzi nimi napríklad Koby (Morgan Davies) a samozrejme Merry, osoba zodpovedná za to, že posádka dostane svoju loď, Going Merry. Jej vizuál je ešte lepší ako sme si mohli predstaviť (aj keď na vlajke asi bude treba trochu zapracovať…).

Po prvý raz sme mohli zahliadnuť aj Shanksa (Peter Gadiot). Je pirátom, ktorý inšpiroval Luffyho, aby sa chcel stať najznámejším z nich. Tiež mu, ako môžeme vidieť v emotívnom zábere, odovzdáva svoj slamený klobúk. Všetky tieto dobrodružstvá v 8-dielnej prvej sérii si budeme môcť pozrieť na streamovacej službe už 31. augusta.

Ako sa vám páčil druhý trailer na hraný One Piece? Navnadil vás ešte viac na hranú adaptáciu tohto anime alebo vás naopak, odradil? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -