Legendárny Takešiho hrad hlási návrat na obrazovky. Kde ho budeme môcť sledovať?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Takešiho hrad sa vracia na obrazovky

Legendárna japonská súťažná relácia sa vráti na obrazovky. Takešiho hrad dostáva reboot, ktorý príde už budúci mesiac na jednu zo streamovacích služieb. Z domáceho prostredia sa dostane do Veľkej Británie, kde ho bude uvádzať dvojica známych komikov.

Pôvodná šou bola vysielaná medzi rokmi 1986 a 1989 a takto sa dočkala 133 epizód. Ukazuje stovku súťažiacich, ktorí sa pod vedením generála Lee snažia prejsť cez celú radu (nemožných) prekážok, aby sa dostali do opevneného hradu grófa Takešiho. Preslávila sa náročnými pascami, kde nechýbali komické pády.

takšiho hrad
Zdroj: gmanetworks.com

Legenda je späť s novými uvádzačmi

V rokoch 2002 až 2004 dostala na krátky čas opäť pokračovania. Aj tieto sa vysielali u nás na televíznej stanici JOJ. Nahovoril ju Ján Tréger (cítite tú nostalgiu?). Rok 2013 priniesol ešte jednu obnovu, ktorá však bola exkluzívne v Británii, táto však mala trvanie iba šestice epizód. Teraz je čas, aby sme sa vrátili k bojom so strážami či obrovskými penovými hubami.

Do nepreniknuteľnej pevnosti sa budú hráči môcť dostávať opäť od 30. augusta. Vtedy sa opätovne objaví na streamovacej službe Amazon Prime Video. Moderátormi bude komediálne duo Romesh Ranganathan a Tom Davis. V oficiálnom popise je uvedené, že dvaja komentátori budú „viesť rivalov týmto veselým, dramatickým a často nesmierne mätúcim svetom“ s ich „nákazlivým entuziazmom a neúnavným cynizmom“.

romesh a tom
Zdroj: comedy.co.uk

Veselý, dramatický a často mätúci svet

Romesh a Tom vo svojom spoločnom vyjadrení uviedli:

„Nič nie je viac magické ako reboot úspešnej relácie z nedávnej minulosti. Myslíme však na to, že sme pod tlakom, aby sme priniesli naspäť správne taký div, akým je Takešiho hrad.“

Vyjadrenie pridal aj Dan Grabiner, šéf originálneho obsahu pre Amazon. Povedal, že je cťou priniesť naspäť tú najviac šialenú šou sveta a to rovno pre nové generácie. Dúfa, že aj tie si budú môcť zobrať životné lekcie, ktoré sme sa naučili z originálu. Aké to sú? Napríklad, že nemusí ísť o výhru, ale o večnú slávu za účasť v niečom podobnom?

Ako vnímate, že Takešiho hrad dostáva reboot? Tiež ste boli na obrazovke nalepení pri originálnom vysielaní? Pozriete si aj tento návrat? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -