Farba iPhone 15 Pro bledne po dotyku s kožou. Reakcia Apple pobavila, aj prehĺbila kuriozitu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

iPhone 15 Pro má ďalší nedostatok

Skôr počas tohto týždňa sme informovali, že používatelia najnovšieho smartfónu od Apple hlásia zásadný problém. Teraz sa zistilo, že iPhone 15 Pro má ďalší nedostatok, ktorý sa týka dokonca jeho farieb. Čo spôsobuje, že nechcene blednú? O téme informuje Standard.

Telefón prišiel so zásadnou novinkou, ktorá sa týka materiálu, z ktorého je vyrobený. Predtým používanú nehrdzavejúcu oceľ nahradila zliatina obsahujúca titán, čo by malo zabezpečiť nižšiu hmotnosť a vyššiu odolnosť.

Po škrabancoch aj zmena farby

Vonkajšie telo telefónu je tak ťažšie poškriabať, ale ak sa už na ňom škrabance nájdu, sú výraznejšie a viditeľnejšie. Dokonca okolo tlačidiel a najviac namáhaných a chytaných častí telefónu vyzerá jeho farba vyblednuto a zmení svoj odtieň. Našťastie je dobrou správou, že táto zmena nie je trvalá.

Apple odkazuje

Na problematiku už stihol reagovať aj samotný Apple. Problém komentuje ako fakt, že je spôsobený „mastnotou a potom“ na našich rukách či prstoch. Na oficiálnom webe pridali aj návod, ako sa nedostatku zbaviť.

Nejde o nič náročné a v prvom rade Apple hovorí, že sa máte starať o svoj iPhone po vizuálnej stránke. Treba zobrať jemne navlhčenú (ideálne so 70 % roztokom izopropylalkoholu) bavlnenú handričku, ktorou poutierate celý povrch. Alebo si máte kúpiť kryt.

Čo hovoríte na to, že má najnovší iPhone aj takýto nedostatok? Predstavuje pre vás zmena farby po dotyku tlačidiel problém? Zabránilo by vám to pri rozhodovaní o kúpe? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: standard.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -