Prvý záber z filmu Grand Theft Lotto ukazuje AwkwaCENU s hračkárskymi zbraňami

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý záber z Grand Theft Lotto

Bláznivo znejúca snímka Grand Theft Lotto dostáva prvý záber. Vidíme na nej dvojicu (z troch) hercov v hlavnom obsadení a režiséra Paula Feiga. Ten je známy pre priaznivo prijaté komédie ako Družičky či Špión a teraz sa rozhodol priniesť komický film, ktorému by však nemala chýbať poriadna dávka akcie.

Prinesie ho spoločnosť Prime Video, ktorá na svojom oficiálnom účte na Twitteri zdieľala prvý obrázok. Dvaja herci s tvorcom na nej pózujú s plastovými hračkárskymi zbraňami, pričom sa snažia o drsné pózy. Fotka bola označená perfektnou prezývkou pre túto hereckú dvojicu – AwkwaCENA.

záber grand theft lotto
Zdroj: cinedope.com

AwkwaCENU doplní Simu Liu

Dvojicou hercov sú totiž samozrejme Awkwafina a John Cena. Obaja majú dobré skúsenosti s komediálnymi projektmi – ona bola napríklad komickým odľahčením filmu Šialene bohatí Aziati a on (okrem hromady internetových vtipov) na hranu humoru dohnaným Peacemakerom. Do tretice ich má doplniť aj Simu Liu, s ktorým si herečka zahrala vo filme Shang-Chi a legenda o desiatich prsteňoch.

Scenár k filmu napísal Rob Yescombe, ktorého môžeme poznať po tvorbe deja pre videohry Rime či The Invisible Hours alebo ako autora seriálu Outside the Wire. Dej nás má zaviesť do veľmi blízkej budúcnosti do „Kalifornie s ekonomickými ťažkosťami“. Práve tam sa odohráva takzvaná Grand Lottery, ktorá je viac ako unikátnou súťažou.

grand theft lotto
Zdroj: theiluminerdi.com

Skutočne vražedná lotéria

Lotéria má bežne svojho víťaza, má to však jeden obrovský háčik. Ak ho niekto zabije pred východom slnka, má legálne právo na to, aby si výhru ponechal. Postava Awkwafiny, ktorá zatiaľ nemá meno, skončí s víťazným žrebom. Najme si tak ochrancu, ktorí sú tu známi ako „obrancovia jackpotu“, ktorého bude hrať Cena.

Zrejme teda netreba dodávať, že Liu bude na vrchole tých, ktorí sa usilujú o život víťazky (a tak aj jej peniaze). Zdá sa, že ide skutočne o originálny koncept, aký tu ešte nebol a znie to ako hromada zábavy. Budeme preto trpezlivo čakať, kedy Amazon oznámi dátum vydania na svojej streamovacej službe.

Čo hovoríte na nápad filmu Grand Theft Lotto? Ako sa vám pozdáva nápad na lotériu, kde si môže niekto získať odmenu zabitím víťaza? Páči sa vám herecké obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -