Amazon poskytuje prvý náhľad na seriál Fallout pri oslavách výročia hry

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý náhľad na seriál Fallout

Ak ste sa už dlho necítili staro, tu je ďalší kúsok. Známa postapokalyptická séria z pustatín oslavuje už svoje 25. výročie. Pri tejto príležitosti však Amazon poskytuje prvý náhľad na ich chystaný seriál Fallout. Prime Video tvrdí, že pri tejto príležitosti prinášajú niečo špeciálne a ukazujú nám prvú trojicu obyvateľov Vaultu.

Samozrejme, z jediného záberu je ťažké určiť, o ktorý ide, našťastie nám to ukazuje číslo na ich chrbtoch. Je na nich 33, ktoré sme už videli vo videohernej predlohe. V nej si ľudia postavili po nukleárnej vojne kryty, v ktorých sa vedia schovať do bezpečia. Ten s predmetným číslom je jeden z menších a môže ho tak obývať maximálne 6 osôb.

Tvorcovia Westworldu prinesú obyvateľov Vaultu 33

Amazon sa pre tvorbu seriálu spojil okrem Bethesdy, ktorá stojí za originálnou hrou, aj so štúdiom Kilter Film. Za ním stoja manželia Lisa Joy a Jonathan Nolan (brat známejšieho Christophera). Spolu priniesli napríklad uznávané sci-fi Westworld.

Dlho boli jedinými osobami, o ktorých sa vedelo z tvorcovskej strany. Spoločnosť však teraz uvádza ďalšie, ktoré majú stáť za doteraz objednanou jednou sériou. Autorkou scenárov bude Geneva Robertson-Dworet, ktorá napísala deje pre Tomb Raider či Captain Marvel. Ako režisér niekoľkých dielov a ako koproducent bude pôsobiť Graham Wagner, stojaci za sitkomom Silicon Valley.

kyle maclachlan fallout
Zdroj: comicbook.com

Nové tvorcovské aj herecké mená

Vault 33 sa podľa hier nachádza v San Diegu, takže predošlé predpoklady o tom, že sa pozrieme do Texasu alebo New Vegas, správne neboli. Aj keď nahliadnutie do týchto lokalít stále nemusí byť vylúčené. V každom prípade však zostáva zatiaľ jediná synopsa, ktorú máme – Budúcnosť, ktorú si Američania predstavovali v 40. rokoch, sa výbušne dostane k nukleárnej vojne v roku 2077.

Aj z hereckého obsadenia vieme iba o troch menách. Prvou oznámenou dvojicou boli Walton Goggins, známy napríklad z 8 hrozných, ku ktorému bola v marci oznámená Ella Purnell, známa zo seriálu Yellowjackets. Začiatkom jesene nám prezradili aj tretieho – bude to Kyle MacLachlan, známy zo seriálu Twin Peaks či spracovania Duny od Davida Lyncha.

Páči sa vám prvý náhľad na seriál Fallout? Čo hovoríte na to, že nás zavedie do Vaultu 33? Ste spokojní s týmto zasadením? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -