Tim Allen sa svojho červeného kostýmu len tak nevzdá, ukazuje trailer na The Santa Clauses

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Santa Clauses

Scott Calvin je po 16 rokoch späť! Disney od roku 1994 prinášalo sériu s Timom Allenom ako Santa Clausom, pričom tretí diel vyšiel až v roku 2006. Teraz sa znovu vracia, aby zachránil mnohými najmilovanejší sviatok v roku. Ale spolu so svojou rodinou! Tak nám prinášajú prvý plný trailer na The Santa Clauses.

Okrem Allena sa vracajú aj dôležité hviezdy pôvodnej série Elizabeth Mitchell a David Krumholtz. Doplnia ich však poriadne nováčikovské posily, na čele ktorých je Elizabeth Allen-Dick, Allenova dcéra v skutočnom živote, aj na obrazovke. Ďalšími sú Devin Bright, Austin Kane, Matilda Lawler, Rupali Redd či Kal Penn.

Santa chce ísť na dôchodok, musí však znovu zachrániť Vianoce

Calvis stále plní úlohu bradatého roznášača darčekov. So svojou „prácou“ už však viac bojuje, pretože deti, ktoré neraz potešil, už vyrástli a prestávajú veriť vo vianočnú mágiu. Rozhodne sa preto odísť na zaslúžený dôchodok (ako vidíme aj kreatívnym obráteným spôsobom so zhodením jeho brady). Lenže keď chce tráviť čas so svojou rodinou, prichádza nová výzva.

Nástupca, ktorého si vybral, unáša elfov a chce zničiť Vianoce. Scott sa tak vracia na severný pól, aby zachránil situáciu, pričom nebude chýbať nielen jeho manželka Carol (Mitchell), ale aj jeho verný parťák Bernard (Krumholtz).

The Santa Clauses
Zdroj: tvinsider.com

Tvorba minisérie vraj bola magická

Allen sa vyjadril, že je neskutočne nadšený, že sa realizuje táto séria. Vrátiť sa na pľac znovu s týmito ľuďmi bolo pre neho ako „znovu vidieť rodinu“ a tvrdí, že oblečenie známeho kostýmu ho „omladilo“. Aj svojej dcére dal rady, aby nehrala, ale spolu so šikovným štábom pomáhala vytvárať túto skupinovú skúsenosť a mágiu. To prezradil pre časopis People.

Limitovaná séria bola oznámená počas januára a začala sa nakrúcať v marci. Počas júna nám producent Jack Burditt (Modern Family) oznámil, že majú hotovo. Celkovo dostaneme šesť epizód, pričom prvé dve z nich budú mať premiéru súčasne. Na Disney+ sa objavia už budúci mesiac, 16. novembra.

Páčil sa vám trailer na The Santa Clauses? Sú pre vás pôvodné filmy vianočnou klasikou, ktoré musia ísť v telke každý rok? Stane sa tým pre vás aj nová séria? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -