Disney prostredníctvom sociálnej siete prezradilo, koho bude Emilia Clarke hrať v Marvel svete

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Koho bude hrať Emilia Clarke v Marvel univerze?

Už istý čas vieme, že sa Emilia Clarke objaví v Marvel univerze. Hviezda seriálu Hra o tróny sa nám ukázala už aj v prvom traileri na seriál Secret Invasion, kde si bude musieť Nick Fury poradiť s inváziou Skrullov na našu planétu. Stále sme však nevedeli, akú postavu tam stvárni.

Jediná nápoveda, ktorú sme dostali od štúdia bolo, že pôjde o „špiónku so špeciálnymi schopnosťami“. Teraz sa však zdá, že nám Disney prezradilo ešte viac, nie však priamo. Stalo sa to prostredníctvom u nás menej známej sociálnej siete s názvom Tenor.

Jednou zo zvažovaných postáv označená na sociálnej sieti

Na nej zdieľali gif, kde spomenutá herečka hovorí vetu „Toto je začiatok“. Zaujímavé môžu byť však tagy pod ním, ako si všimol kanál Streamr. Jeden z nich totiž hovorí #Abigail-Brand, čo nám v podstate prezrádza meno postavy. Nemusí to byť až takým veľkým prekvapením, pretože mimo Daisy Johnson a.k.a. Quake to bola druhá najtipovanejšia postava.

V komiksoch ide o riaditeľku organizácie známej ako SWORD. Najčastejšie ide o subdivíziu S.H.I.E.L.D.-u, ktorá obraňuje Zem pred mimozemskými hrozbami. Vidieť sme ju mohli napríklad aj v seriáli WandaVision, kde nám na konci odhalili, že práve predmetné bytosti stále operujú na našej planéte.

emilia clarke abigaild brand
Zdroj: comicbook.com

Poznáme novú riaditeľku SWORD-u?

Je tak dôležitá aj pre tajnú inváziu tak, ako sa odohrala v komiksoch. Skrullovia zničili orbitálnu stanicu SWORD-u, čoho bola svedkom. S ďalšími hrdami sa tak vkradli do ich lode a postupne eliminovali nepriateľa. V procese zachránili aj nimi vezneného Reeda Richardsa. Žeby sme v seriáli konečne uvideli MCU verzia Mr. Fantastica?

Ťažko povedať, či je informácia úplne istá. Disney totiž bolo ohľadne postavy značne tajnostkárske a takýto prešľap sa nezdá až tak pravdepodobný. Na druhú stranu môže ísť o premyslenú marketingovú stratégiu a spôsob, ako na seriál nalákať ešte viac.

WandaVision SWORD
Zdroj: comicbook.com

V MCU môže byť aj dekádu

Avšak to, aby bola Emilia Clarke v Marvel svete Abigail Brand, dáva zmysel aj z hľadiska kontinuity. Práve v spomenutom WandaVision totiž kozmická organizácia stratila svoju predošlú vedúcu osobnosť, Tylera Haywarda. Ako nová riaditeľka SWORD-u by potvrdzovala aj predošlé tvrdenie herečky, že bude súčasťou MCU aj dekádu… Uvidíme však až na jar budúceho roka.

Myslíte si, že by mohla Clarke naozaj hrať Abigail Brand, novú, poriadne akčnú riaditeľku SWORD-u? Alebo podľa vás ide o zavádzanie a bude hrať inú postavu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -