Pozrite si prvý trailer na Clarice, seriálové pokračovanie k známemu Mlčaniu jahniat

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Traier na seriál Clarice

Takmer pred rokom bolo oznámené, že známe Mlčanie jahniat dostane pokračovanie a to v seriálovej podobe. V pôvodnom filme (či knihe) sme videli študentku na akadémii FBI, ktorú pošle jej mentor skúmať výborného psychológa, okrem toho však kanibala, Dr. Hannibala Lectera. Práve na postavu teraz už agentky FBI sa zameria seriál. Teraz si konečne môžeme pozrieť trailer na Clarice.

V prvom filme si postavu zahrala Jodie Foster a musíme povedať, že ide o veľmi ikonické stvárnenie. Pre pokračovanie, jednoducho nazvané Hannibal, ju v tejto roli vystiedala Julianne Moore. V seriáli si hlavnú postavu zahrá Rebecca Breeds a zatiaľ to vyzerá tak, že je zaujímavým medzníkom medzi oboma vyššie uvedenými herečkami.

Clarice opäť na love zločincov

O deji toho zatiaľ veľa nevieme. Oficiálna synopsa hovorí o tom, že sa dej bude odohrávať v roku 1993, teda rok po udalostiach originálneho psychologického trileru. Clarice Starling sa vracia na svoje pole pôsobenia, aby bola na stope sériovým vrahom a sexuálnym predátorom.

Podľa ukážky môžeme vidieť, že Clarice stále bojuje so svojimi vnútornými démonmi a traumami z doktora Lectera. Začne sa im však viac stavať čelom a jednou z vecí, aby ich prekonala je to, že sa vracia do terénu. Popri tom sa však musí vyrovnať aj s nátlakom od vedenia, keď sú vyžadované metódy, s ktorými sa nie vždy stotožňuje.

clarice
Zdroj: comingsoon.net

Bojuje s vnútornými démonmi a sleduje aj vlastnú cestu

Je však kýmsi (postavu zatiaľ nepoznáme) žiadaná o pomoc a okrem oficiálneho FBI vyšetrovania rozbieha aj svoj vlastný boj proti kriminálnikom. Vo viacerých smeroch tak odhaľuje zločiny a postaví pred spravodlivosť celú skupinu vrahov a násilníkov. A vidíme aj, že dostáva dostatok sily na to, aby verejne vystúpila a apelovala na veci, o ktorých treba hovoriť.

Zároveň vidíme aj zábery z jej detsva, takže nás budú čakať flashbacky, pri ktorých sa dozvieme, čo formovalo charakter, ktorým je teraz. Trailer na seriál Clarice sa končí hláškou „Mlčanie skončilo“ a to v nás ešte umocní nadšenie a vytvorí tu správnu atmosféru. Seriál má premiéru stanovénu na 11. februára na stanici CBS. My sa však nevieme už teraz dočkať.

Ako sa vám páčil trailer na seriál Clarice? Zdá sa vám tiež podľa neho, že bude pokračovanie k Mlčaniu jahniat stáť za to? Dajte nám vedieť do komentárov, čo si myslíte.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -