Chystaný film Davida O. Russella pridáva ďalších 9 veľkých hereckých mien k už doteraz hviezdnemu obsadeniu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Davida O Russella prijíma ďalšie herecké hviezdy

Mohli by ste povedať, že je skoro predbiehať, ale už teraz vieme, že najnovší chystaný film Davida O Russella bude niečo veľké. Viackrát na Oscarov nominovaný režisér a scenárista sa naozaj s ničím nehrá. Pre svoj najnovší projekt, ktorý zatiaľ nedostal pomenovanie, dáva dokopy masívne herecké obsadenie plné hviezd.

Herecké obsadenie, ktoré sme pre pripravovanú snímku poznali doteraz je už tak dosť veľkolepé. Boli potvrdení herci a herečky Christian BaleMargot RobbieJohn David WashingtonRami Malek a Zoe Saldana. Dobre vieme, že spolupráca s prvým menovaným režisérovi značne ide, pretože vďaka filmu Fighter si Bale vyslúžil svoje prvé ocenenie Akadémie.

david-o-russell-rami-malek-zoe-saldana
Zdroj: joblo.com

Hviezdy s oceneniami za svojimi menami

Nie sú to jediní herci, ktorým sa postaral o to, aby získali zlaté sošky. Jennifer Lawrence dokonca dvakrát, pre už zmienený film Fighter a následne za Terapiu láskou. Odtiaľ si zase Bradley Cooper odniesol ocenenie BAFTA a Robert DeNiro cenu za najlepšieho herca vo vedľajšej roli AACTA.

A práve ten je jeden z deviatich nových áčkových hercov, ktorí sa pripájajú k jeho projektu. Ani ostatní nie sú žiadnymi nováčikmi na poli ocenení, pretože ak niektoré nezískali, tak boli opakovane nominovaní. Pridáva sa výherca Emmy Mike Myers, či nominananti Timothy Olyphant a Michael Shannon. Z ocenení by nechýbali ani Zlaté glóbusy a z ich radov sa pridáva Chris Rock.

film davida russella
Zdroj: joblo.com

Herci a herečky, ktoré poznáme za posledné roky z obrazoviek

Päticu však výborne dotvárajú ďalšie mená, o ktorých sme počuli veľa hlavne v poslednej dobe. Anya Taylor-Joy sa vyznamenala v seriáli Queen’s Gambit, Andrea Riseborough v horore The Possessor, Matthias Schoenaerts v historickej dráme A Hidden Life a Alessandro Nivola v krimi komédii The Art of Self-Defense.

Teraz až uvažuje nam tým, kam sa všetky tieto herecké hviezdy do filmu vojdú. V každom prípade iste tvorca vie, čo robí. Navyše, projekt je zaujímavý ohľadom viacerých spojení a návratov. Je to tretia spolupráca O. Russella s Christianom Baleom. Po spomínanom filme pracovali spolu aj na ocenenom Špinavom triku.

Zároveň sme tiež spomenuli, že znovu pracuje s DeNirom. Nová pre neho ale určite nie je ani spolupráca s Nivolom, nakoľko sa aj ten objavil v Špinavom triku, Terapii láskou a aj jeho filme z roku 2015, Joy. Musíme povedať, že skutočne dobre prepojené a poprepletané spolupráce.

film davida o. russella herci
Zdroj: trendsmap.com

Ako spomíname, zatiaľ posledný film Davida O. Russella prišiel už vyše pred pol dekádou. Preto sme radi, že nám prinesie na budúci rok od seba niečo nové a že je ho veľmi nabité hviedzami. O deji alebo zasadení postáv zatiaľ nehovorí a rázne mlčí, ale prezradil, že sa nebude jednať o žiadnu adaptáciu a ide o jeho originálny nápad. Tak už nám zostáva len netrpezlivo čakať na ďalšie informácie.

Ako pripadá chystaný film Davida O. Russella vám? Páči sa vám takáto nálož hereckých hviezd? Myslíte si, že pôjde z jeho strany o ďalší hit s niekoľkými oceneniami? O váš názor sa podeľte v komentároch.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -