Oficiálny trailer k dráme Cherry od Apple TV+ odhaľuje sériu zlých a náročných životných rozhodnutí

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Oficiálny trailer k originálnemu filmu Cherry od Apple TV+ je konečne tu. Novinka s hodnotením R od vizionárskych bratov Russovcov (Avengers: Infinity War, Endgame) dorazí na streamovaciu platformu 12. marca 2021.

Oficiálny trailer k filmu Cherry:

Cherry sleduje divokú životnú cestu mladíka z Ohia, ktorý stretáva lásku svojho života Emily (Ciara Bravo). Komplikácie mu však spôsobí séria zlých rozhodnutí a náročných životných okolností, o ktorých máme vďaka traileru lepšiu predstavu.

Film je inšpirovaný rovnomenným románom a v hlavnej úlohe sa predstaví talentovaný Tom Holland ako neohrozený dospievajúci muž, ktorý si skúsi naozaj rozmanité spektrum charakterov v jednej osobe – od študenta až po vojenského zdravotníka v Iraku.

Vo filme si okrem Hollanda zahrajú aj Jack Reynor, Michael Rispoli, Jeff Wahlberg, Forrest Goodluck a Michael Gandolfini.

Opis knižnej predlohy Cherry od spisovateľa Nica Walkera:

Píše sa rok 2003 a ako nováčik na vysokej škole v Clevelande je hlavná postava zmätená, až kým nestretne Emily. Spoločne zažívajú životu meniace prepojenie. Ale keď ju takmer stratí, rozhodne sa urobiť nezmazateľné vyhlásenie – pripojí sa k armáde. Výsledok nebude dobrý ani pre jedného z nich. Ako lekár v Iraku nie je pripravený na tvrdú realitu, ktorá ho tam čaká. Veľa vojakov zomiera a po návrate domov zažíva post-traumatický stres. Svoje problémy začne riešiť opiátmi, do ktorých strhne aj Emily. Keď sa ich závislosti začnú zhoršovať a peniaze miznúť, vymyslia jedno drastické riešenie – vykrádanie bánk.

Komplikovaná dejová línia tejto drámy znie naozaj lákavo a už podľa nového traileru je jasné, že Apple si na tomto originálnom výtvore dal záležať. Okrem traileru si môžete nižšie vychutnať aj sériu oficiálnych plagátov.

Čo hovoríte na oficiálny trailer k dráme Cherry, ktorá sa predstaví na streamovacej platforme Apple TV+? Názor nám môžete zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -