Veľké talenty vo Fáze 5? Nová správa hlási mená Henry Cavill, Jodie Comer, John Boyega či Denzel Washington do Marvel univerza

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Veľké talenty v Marvel svete?

MCU nemá problém so získavaním zaujímavých hereckých mien do úloh svojich hrdinov. Nová správa, ktorá však prišla teraz, hlási naozaj veľké zoskupenie ako predpoklad na ohlásenie na akcii D23 Expo. Podľa nej by mali veľké talenty prísť do Marvel sveta. Sú nimi Henry Cavill, Denzel Washington, John Krasinski, Giancarlo Esposito, John Boyega, Jodie Comer a Daisy Edgar-Jones.

Informácia pochádza od osoby menom Emmet Kennedy. Je rádiovým moderátorom, teraz však zobral príležitosť, aby ju priniesol na svojom Twitteri. V príspevku uvádza, že je „spoľahlivým zdrojom informovaný“. Pod menami hercov uvádza, že ich Feige oznámi na pódiu. Pod tým sa ešte nachádzajú hashtagy #FantasticFour #SheHulk #Xmen.

Oznámenie by malo prísť na D23

Samozrejme, predpokladá sa, že na udalosti by mohli prísť veľké oznámenia. D23 je udalosť, kde pri svojich značkách Disney prinesie vždy skvelé novinky. Tento rok sa bude konať počas víkendu od 9. do 11. septembra. Očakávame, že by sme mohli dostať ďalší trailer na Black Panthera 2, ale napríklad aj na tretích Strážcov Galaxie. Tiež čakáme, že sa dozvieme status projektu Armor Wars.

Otázne je, či sa dozvieme aj ďalšie herecké mená pre Fázu 5 tohto univerza. Kým niektoré mená by dávali zmysel, iné môžu byť pomerne sporné. Ním je napríklad aj John Boyega, známy napríklad z novej trilógie Star Wars. Ten napríklad v skorších rozhovoroch o pripojeniu k MCU povedal nasledovné:

„Chcel by som robiť citlivejšie veci. Chcem venovať svoje služby originálnym nezávislým filmom, ktoré prichádzajú s novými, čerstvými myšlienkami. Navyše je vážne ťažké prekonať Iron Mana v tom univerze.“

Krasinski neistý, Cavill záujem mal

Nemal teda záujem pripojiť sa, ale tak vieme, že názory sa môžu meniť. Problémovým ale môže byť, nečakane, aj Krasinski. Dlho predpokladaná úloha Mr. Fantastica sa konečne ukázala vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Čoraz viac zdrojov hovorí o tom, že si rolu pre ďalšie projekty nezopakuje a nahradí ho iný herec. Pravdu sa však dozvieme až časom.

Ostatné talenty pre Marvel univerzum by však fungovali. Vieme, že Cavill, ktorý predtým hral Supermana v konkurenčnom vesmíre, by záujem mal. V rozhovoroch vyjadril svoj záujem o postavu Captaina Britaina. Dohady ale hovoria aj o tom, že v druhej sérii Lokiho by sa ukázal ako Hyperion (teda v podstate Superman od Marvelu…).

Henry Cavill Hyperion Captain Britain
Zdroj: youtube.com

Esposito chce byť X-Men, s Washingtonom sa ponáhľali

Esposito odmietol rolu práve v tomto seriáli. Nemal záujem o žiadnu menšiu rolu, povedal, že čaká na väčšiu. Dokonca aj povedal, ktorú postavu by mal na mysli. Chcel by byť novým Professorom X. Keď nahradia lídra Fantastickej štvorky, mohli by aj toho od X-Menov? Dokazuje to aj uvedený hashtag? Druhým veľkým predpokladom bolo, že by mohol byť Doctor Doom

Washington už opakovane počas rozhovorov tvrdil, že by sa pripojil k Marvelu. Vždy to komentoval iba jednoduchými „bez pochýb“ alebo „neváham“. Uviedol však, že by sa mali poponáhľať, pretože chce pomaly zavesiť kariéru na klinec. Žeby si teda pohli a priniesli ho pre Fázu 5?

giancarlo esposito denzel washington marvel
Zdroj: fandomwire.com

Dve kandidátky na Sue Storm

Comer, ktorú môžeme poznať z filmov Free Guy alebo Posledný súboj, bola údajne v hľadáčiku už pre film Thor: Láska a hrom. Nakoniec ju však nevybrali. Teraz je jednou z horúcich kandidátok na rolu Sue Storm.

Tou je však aj Edgar-Jones, ktorú poznáme zo seriálu Normal People alebo aktuálneho filmu Kde raky spievajú. Okrem hlavnej ženskej postavy z Fantastickej štvorky by ju ľudia videli aj ako niektorú členku X-Menov (najviac hlasov je za Rogue).

daisy edgar-jones sue storm
Zdroj: twitter.com

Čakáme na Feigeho víkendové vyjadrenia

Je teda otázne, či tieto talenty budú súčasťou Marvel filmového sveta. Uvidíme, nakoľko je zdroj presný a či naozaj Kevin Feige na víkendovej udalosti oznámi aspoň niektoré z nich. Budeme na ne trpezlivo čakať.

Chceli by ste, aby sa títo herci pridali k Marvel svetu pre Fázu 5? Videli by ste ich v tých úlohách, ktoré sú popisované alebo si pre nich predstavujete iné?

Zdroj: fandomwire.com, cosmicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -