Bude Bill Murray súčasťou MCU? Správa hovorí, že je v obsadení filmu z Fázy 4

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Bude Bill Murray v MCU?

Filmový vesmír Marvelu nie je žiadnym malým hráčom. Do svojich snímok obsadzuje veľké mená, čo dokazuje aj chystaný film Eternals, kde uvidíme Salmu Hayek či Angelinu Jolie. Teraz by však mohol získať aj skutočnú legendu. Správa hovorí o tom, že Bill Murray bude súčasťou MCU.

Server Mandy.com slúži na hľadanie mladých talentov, ale aj zobrazenie filmových hviezd. Nachádzajú sa na nej aktuálne informácie o obsadení hercov. A práve tu sa objavil report, ktorý ukazuje, že do filmu Dust Bunny bol obsadený anglický herec John Townsend ako fotografický dvojník Billa Murrayho.

dust bunny
Zdroj: thecosmiccircus.com

Čo má dvojník z Dust Bunny spoločné s Marvelom?

Fotografický dvojník je niekto, kto má herca pripomínať čo najviac, ako sa dá. Mal by mať rovnakú výšku, stavbu tela, či farbu vlasov. Jednoducho, pokiaľ to je možné, mal by čo najviac vyzerať ako dvojička postavy. Herca zastupuje pri záberoch, kde je snímaný skryte, z diaľky alebo sa nachádza niekde v pozadí.

A čo by to malo spoločné s filmom, ktorý sa má volať Dust Bunny? Podľa skoršej správy vieme, že toto je produkčný názov pre Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaTakže ak bol tento herec najatý ako dvojník, znamená to, že Murray bude v treťom Ant-Manovi?

bill-murray-mcu
Zdroj: thedirect.com

Bill Murray už v minulosti niečo s MCU mal

Túto teóriu by podporil aj fakt, že režisér filmu Peyton Reed je jeho fanúšikom. Na svoj Twitter pridal príspevok, v ktorom hovorí o tom, že herec už má s Marvelom nejakú minulosť. Síce dávnejšiu a slabšiu, ale predsa. Daboval Human Torcha v rozhlasovej hre z roku 1975.

Či teda bude Bill Murray súčasťou MCU a filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania, je ešte skoro povedať. V každom prípade sa ale vrátia Paul Rudd and Evangeline Lilly ako Scott Lang a Hope Van Dyne. Rovnako aj rodičia Hope – Hank a Janet v podobe Michaela Douglasa and Michelle Pfeiffer.

Poznáme aj veľkého záporáka

Prvý raz sa tu mal ukázať aj veľký záporák Fázy 4 – Kang the Conqueror. Avšak jeho „jemnejšiu“ verziu sme mohli vidieť už vo finále seriálu Loki. Takže ďalší z hercov je Jonathan Majors. No a do hereckého obsadenia musíme počítať aj Kathryn Newton, ktorá bude dcéra Scotta Langa menom Cassie.

Reed nám sľubuje, že nadchádzajúci film bude väčší ako predošlé dva. Povedal k tomu nasledovné:

„V zásobe sú nejaké naozaj vzrušujúce veci, ale nemôžem o nich ešte hovoriť. To je vec Marvelu! Ale tretí Ant-Man film bude oveľa väčší ako predošlé dva. A bude mať veľmi, veľmi odlišnú paletu vizuálov. A to je všetko, čo poviem.“

Veľké čakanie na rozvinutie Fázy 4

Takže nám zostáva iba čakať, čo s príbehom prinesú. V každom prípade sa nemôžme dočkať na riadne predstavenie veľkého záporáka, ani celkovo na film a ako ovplyvní smerovanie Fázy 4. Ant-Man and the Wasp: Quantumania je naplánovaný na 17. februára 2023.

Mal by byť podľa vás Bill Murray súčasťou MCU? Akú postavu by mohol stvárniť? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -