Halloweenska klasika je späť! Film Hókus Pókus 3 je potvrdený, vrátia sa aj sestry Sandersové?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Hókus pókus 3 potvrdené

Disney vydalo informáciu, že je oficiálne potvrdený film Hókus pókus 3. Teraz odhalili aj mená režisérky a scenáristky. Opäť ho povedie Anne Fletcher (robila napríklad aj film 27 šiat), rovnako ako druhú časť, a vychádzať bude znovu zo scenára, ktorý napíše Jen D’Angelo (písala a produkovala aj Solar Opposites). Môžeme však čakať návrat sestier Sandersových?

Prvá časť prišla ešte v roku 1993 a zahrali si v nej Bette Midler, Kathy Najimy a Sarah Jessica Parker ako tri čarodejnice Winifred, Mary a Sarah. Boli zakliate v Saleme a prebudili sa až v modernej dobe, kde chceli získať duše detí na to, aby zostali mladé. Film sa stal od svojho vzniku absolútnou klasikou, ktorá pre mnohých patrí ku každému Halloweenu.

Na dvojku sa čakalo 29 rokov

Po 29 rokoch prišla fanúšikom druhá časť (vydaná bola na Disney+ v roku 2022). Trojica hlavných postáv sa vrátila, tento raz museli čeliť skupine tínedžerských dievčat, ktoré sami chceli nadobudnúť magické schopnosti.

Kritikmi bola prijatá oveľa vlažnejšie, stále si však našla svoje publikum, čo jasne dokazujú 2,7 miliardy nastreamovaných hodín. Vzhľadom na jej koniec by sa dalo predpokladať, že bolo žezlo predané mladšej skupine. Pre 3 herečky, ktoré sa stali pre túto sériu ikonické, by to však nemusel byť úplný koniec.

trailer hocus pocus 2
Zdroj: concreteplayground.com

Majú ešte Winifred, Mary a Sarah čo povedať?

To naznačila v jednom rozhovore aj herečka Bette Midler (Winifred). Keď sa jej pýtali na ideu trojky, povedala, že by nemala predstavu o tom, kam by sa ich príbeh ešte mohol uberať. Miluje Winifred, Sarah a Mary, ale už si podľa nej prešli príliš mnohým. Ale na druhej strane, spôsobili toľko chaosu ako žiadne iné ženy. Takže ak bude možnosť, pod tretiu časť sa podpíše!

V takejto skorej fáze ale nie sú známe a potvrdené žiadne ďalšie detaily. Kto z hercov z dvojice filmov by sa mohol vrátiť ešte len uvidíme. Nepoznáme ani dátum, koniec októbra 2024 by však dával perfektný zmysel, čo poviete?

Ste radi, že bol potvrdený aj Hókus pókus 3? Patríte medzi fanúšikov jednotky? Páčila sa vám aj druhá časť? Mali by sa sestry Sandersové ešte vrátiť? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -