Viac duchov, viac chaosu, viac (ne)čakaných skutkov od „expertov“, to je nový trailer na Haunted Mansion

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Haunted Mansion

Disney prináša nový trailer na Haunted Mansion, nové spracovanie ich známej atrakcie, ktoré dorazí tento rok. Ukážka nás navnaďuje na film, ktorý vyzerá presne tak, ako by sme od povestného strašidelného domu čakali, aj s jeho najviac obávanými duchmi. Ešte, že proti nim nastúpi partička expertov. Jedine, že by to až takí profesionáli neboli…

Mladá doktorka a slobodná mamička Gabbie, ktorú hrá Rosario Dawson, dostane možnosť kúpiť dom v New Orleans za smiešnu cenu. So svojim 9-ročným synom (Chase Dillon) však rýchlo prichádzajú na to, čo sa za výhodnou kúpou skrýva – v dome poriadne straší. Zavolá si tak na pomoc tím odborníkov.

„Experti“ proti poriadnej presile duchov

Medzi nich patria Owen Wilson ako (ne)ortodoxný kňaz, Danny DeVito ako odborník na históriu, Tiffany Haddish ako telepatické médium či expert na paranormálne javy, ktorého stvárni Lakeith Stanfield. Ten síce po prekročení prahu hovorí, že strach z duchov nemá, stačí mu jediný pohľad do zrkadla na Constance Hatchaway, nevestu z podkrovia, aby názor zmenil.

Okrem nej sa ukáže aj celá rada prízrakov známych z atrakcie. Uvidíme madame Leottu (ktorú si zahrá Jamie Lee Curtis), na organ hrajúceho pána, či Marinera, ktorý teraz okrem harpúny útočí samotným morom. V podporných úlohách nadprirodzených bytostí sa tu ukážu Winona Ryder, Dan Levy či Hasan Minhaj.

haunted mansion plagat
Zdroj: geektyrant.com

Hatbox Ghost Jareda Leta dostáva viac priestoru

Veľká pozornosť tejto ukážky však patrí Hatbox Ghostovi (duchovi s krabicou na klobúky), ktorého vôbec nie je náročné okamžite rozoznať. Poriadne zastrašujúceho a hrozivého spektrálneho chlapa tu stvárňuje Jared Leto. Režisér Justin Simion uviedol, že ako celoživotného fanúšika sídla ho tento duch desil vždy najviac. Nečudo, jeho slová o tom, že do domu pribudne ďalší, dokážu nahnať zimomriavky.

Ďalej povedal, že sa snažili, aby priniesli kinematografický zážitok z iného sveta, ktorý je strašidelný aj vtipný. Podľa ukážky sa zdá, že presne to dostaneme. Pre zarytých fanúšikov (ale samozrejme aj pre tých ostatných) je tak film povinnou jazdou. V kine si ho budeme môcť užiť od 28. júla.

Páči sa vám nový trailer na Haunted Mansion? Navnadil vás na toto strašidelné a zároveň zábavné dobrodružstvo? Ktorý z „expertov“ sa vám páči najviac? Dajte nám vedieť v komentároch.Z

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -