Wonder Woman 3 by sa mohla začať nakrúcať už onedlho, scenár má prísť každú chvíľu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nakrúcanie Wonder Woman 3 začne čoskoro

DC filmový svet zažíva vlnu poriadnych správ. Dozvedeli sme sa, že vznikne Muž z ocele 2, že je už hotový scenár k druhému The Flashovi, alebo že Matt Reeves chystá filmy so záporákmi Batmana. Teraz portál The Hollywood Reporter informuje aj o tom, že by sa mala čoskoro začať nakrúcať Wonder Woman 3.

Uviedli, že scenár od Patty Jenkins je „bezodkladne očakávaný“. To znamená, že režisérka a autorka príbehu by mohla čoskoro rozbehnúť produkciu. Vzhľadom na predošlé správy to ale dáva zmysel. S rovnakou hlavnou herečkou, Gal Gadot, pripravovala film Kleopatra. Od neho odstúpila ako režisérka a venovala sa iba produkcii.

Wonder Woman 3 Patty Jenkins
Zdroj: ew.com

Sústrednie primárne na tretí film?

Mala priniesť aj film zo sveta Star Wars zameraný na rebelskú letku Rogue Squadron. Ten však Lucasfilm neuvádza v kalendári ani do konca roka 2024. Znamenať by to teda mohlo, že autorka sústredila všetky svoje sily a čas na prípravu tretieho filmu so superhrdinskou Amazonkou. Ona sama povedal toto:

„Je tu príbeh, ktorý ide cez tri rozličné filmy, ale ako celok. Ale teraz som napísala poslednú scénu z Wonder Woman 3 a myslím si, že by som bola sama zvedavá, čo sa môže diať ďalej. Takže nikdy neviete. Ale momentálne mám aj veľa iných filmov, na ktorých chcem pracovať. Ale milujem Gal Gadot, takže práca s ňou mi ide lepšie.“

Kedy sa bude tretí film odohrávať?

Naznačujúc, že tretí film rozhodne nemusí byť posledný, naozaj potvrdila, že dopísala scenár. Detaily o príbehu nie sú jasné, ale podľa predošlých vyjadrení hlavnej hereckej predstaviteľky aspoň vieme, kam bude film zasadený. Prvý nás zaviedol do obdobia prvej svetovej vojny.

Druhý dostal názov Wonder Woman 1984, čo ukazuje, v ktorom roku, počas dohrávajúcich konfliktov studenej vojny, sa odohráva. Dohady hovorili o tom, že tretia časť by sa mohla odohrávať neštandardne, medzi nimi, Gadot však tieto správy vyvrátila. Povedala, že minulosti už bolo dosť a ona sama by nechcela pôsobiť v 40. či 60. rokoch. Minulosť už bola podľa nej pokrytá dobre, teraz je čas pozrieť sa do súčasnosti.

Myslíte si, že Patty Jenkis čoskoro odovzdá scenáre štúdiu a bude sa môcť začať nakrúcať Wonder Women 3? Čo hovoríte na zasadenie filmu do súčasnosti? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -