Režisérka Patty Jenkins natočí film Wonder Woman 3, no v hľadáčiku má aj iných superhrdinov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Wonder Woman 3 oficiálne potvrdený

Niet pochýb o tom, že filmárka Patty Jenkins je aktuálne najvyťaženejšou režisérkou v Hollywoode. Na Druhý sviatok vianočný vyšla na streamovacej službe HBO Max jej čerstvá novinka Wonder Woman 1984, ktorá sa na dva dni stihla dostať aj do slovenských kín. Našu recenziu na pokračovanie príbehu amazonskej bojovníčky nájdete na tomto odkaze. Otázka je teda jasná. Uvidíme z jej réžie aj film Wonder Woman 3?

Režisérka už v nedávnom rozhovore prezradila, aké má pre tretiu časť plány. Zároveň potvrdila, že Wonder Woman 3 bude jej posledným dielom v sérii, a preto si musí všetko poriadne premyslieť. Od tretej časti môžeme čakať niečo zaujímavé, pretože o nej prezradila toto:

“Nebudem vypúšťať čerstvé myšlienky, pokiaľ tento film nevyjde von, pretože si chcem vyčistiť paletu a mať čistú myseľ. Ale áno, je tu dejová línia, ktorú som mala v hlave pre prvý film, potom pre druhý film, a potom pre Amazon film, a potom pre tretí film.”

Zdroj: variety.com

A dnes je to už oficiálne. Štúdio Warner Bros. ohlásilo, že sa pre tretí film vráti ako Patty Jenkins, tak aj Gal Gadot. Prečítajte si vyhlásenie šéfa štúdia Tobyho Emmericha:

„Zatiaľ čo fanúšikovia po celom svete pokračujú v príbehu Diany Prince, vedú silný otvárací víkend Wonder Woman 1984, sme nadšení, že môžeme pokračovať v jej príbehu s naším skutočnými Wonder Women – Gal a Patty – ktoré sa vrátia, aby uzavreli dlhodobo plánovanú kino trilógiu.“

Ako sme vás už niekoľkokrát informovali, zo sveta Wonder Woman príde aj filmový alebo seriálový spin-off o amazonkách. Réžie sa síce nechytí Patty Jenkins, no tá spolu so scenáristom filmu Wonder Woman 1984 Geoffom Johnsom vymyslela príbeh a budú dohliadať na celú tvorbu. Plánujú byť totižto producentmi.

Zdroj: variety.com

Cleopatra a Star Wars film

Každopádne, k tvorbe tretej časti sa dostane najbližšie v roku 2024. Pred sebou má totiž dva obrovské projekty, ktoré ju zamestnajú na najbližšie tri roky. Prvým z nich je egyptský veľkofilm Cleopatra, pre ktorý sa opäť spojí s Gal Gadot. Ten by sme mali vidieť niekedy v roku 2022. No a potom ju čaká celovečerný Star Wars film Rogue Squadron o vesmírnych pilotoch. Premiéra je naplánovaná na 22. december 2023 a pôjde o najbližší Star Wars kinofilm od Star Wars: Vzostup Skywalkera.

Aj napriek jej nabitému denníčku vyjadrila záujem o réžiu iných superhrdinov. V jej odpovedi na sociálnej sieti Twitter prezradila, že by sa rada chytila potenciálu Supermana, Spider-Mana alebo Black Widow. Vôbec by sme sa teda nečudovali, ak by sa po Wonder Woman 3 presunula na réžiu iného superhrdinského filmu!

Stihli ste si už z pohodlia domova pozrieť film Wonder Woman 1984? Vaše názory a postrehy nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -