Nový trailer na Welcome to Chippendales ukazuje odvrátenú stranu amerického sna a úspešného klubu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Welcome to Chippendales

Hulu prináša nový trailer na seriál Welcome to Chippendales. Naznačuje atmosféru, v ktorej sa bude celá miniséria niesť. Najprv ukazuje plnenie starého známeho „amerického sna“, následne však ukazuje aké temné pozadie môže mať. Z projektu o úspešnom biznise sa mení na poriadne kriminálny príbeh so špinavými peniazmi a dokonca vraždou.

Somen „Steve“ Banerjee (ktorého hrá Kumail Nanjiani známy napríklad z Eternals) si prišiel z Indie do Kalifornie splniť svoj sen. Neemigroval však preto, aby sa drel v korporáte. Plánuje si otvoriť svoj vlastný klub – prvý striptízový bar pre ženy. Najprv sa stretne s nepochopením, jeho vízie však podporujú aj modelky z Playboya.

Zrod známeho klubu s motýlikmi

Tak sa zrodí dobre známa skupina Chippendales, aj s ich goliermi a motýlikmi, ktorej netrvá dlho, aby zožala úspechy aj na vystúpeniach v iných krajinách po svete. Lenže imigrant z Ázie nie je dobrou tvárou pre tento podnik. Preto sa tejto úlohy ujme jeho partner v podnikaní, Nick De Noia, ktorého si zahrá Murray Bartlett (Biely lotos).

Lenže sa tak stalo bez predošlej dohody. A Steve si rozhodne nenechá zobrať svoj úspech a svet plný luxusu za žiadnu cenu. Naozaj žiadnu. Ďalšie figúrky v tejto čoraz nebezpečnejšej hre stvárnia Juliette Lewis, Annaleigh Ashford, doplnia ich hviezdy Dan Stevens, Quentin Plair, Robin de Jesús a Andrew Rannells. Ako odvrhnutá playmate Dorothy Stratten sa ukáže Nicola Pelzt.

Welcome to Chippendales
Zdroj: kvue.com

Pozadie je však poriadne špinavé

Seriál vytvoril Robert Siegel, ktorý pre službu priniesol predtým podobne orientovaný, na Emmy nominovaný seriál Pam & Tommy. Scenár písal spolu s tvorcami Rajiv Joseph (Draft Day) a Mehar Sethi (Robot Chicken). O réžiu sa postaral Matt Shakman, ktorý pre Marvel vytvoril seriál WandaVision a teraz dostal na starosť aj novú Fantastickú štvorku.

Naplánovaných je osem častí, ktoré prídu na streamovaciu službu Hulu a u nás aj Disney+. Prvé dve epizódy dorazia 11. novembra a potom budú vychádzať týždenne, aby sme mohli byť svedkami krvavého vzostupu známeho striptízového klubu.

Zaujal vás nový trailer na Welcome to Chippendales? Budete sledovať až kriminálny vzostup známeho klubu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -