Trailer na animovaný Skull Island nám ukazuje krvilačných Titanov aj kráľa ostrova

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na Skull Island

Takmer dva roky ubehli odvtedy, čo nám bolo oznámené, že Netflix prinesie animovaný seriál z MonsterVerse od štúdia Legendary. Okrem malého naznačovania boli ohľadom neho pomerne ticho. Teraz, necelý mesiac pred premiériou, prinášajú trailer na Skull Island, ktorý nám ukáže nielen kráľa ostrova, ale aj Titanov roznášajúcich teror medzi ľuďmi.

Príbeh sa zameriava na skupinu výskumníkov, ktorí stroskotajú na lodi. Dostanú sa na ostrov, ktorý považujú za tropický raj, rýchlo však pochopia, že ho obývajú gargantuani, hrozné monštrá. Aby nám rozšírili obzory z predošlých filmoch, predstaví sa ich tu pekná kôpka a ukážka nám dáva jasne najavo, že sú pre nich noví ľudia na otrove vhodnými cieľmi.

Sústredenie na krvilačných Titanov

Zameriava sa totiž viac na príšery ako na stroskotancov. Nimi budú Annie (s hlasom Mae Whitman) a Charlie (Nicolas Cantu). Doplnia ich Irene (Betty Gilpin), Mike (Darren Barnett) či ostrieľaný vojenský veliteľ známy ako Cap (jeho hlasom bude Benjamin Bratt).

Seriál majú pod palcom Brian Duffield (Medveď na kokse, Love and Monsters) a Jacob Robinson (American Outlaw). Animáciu malo na starosť štúdio Powerhouse Animation, ktoré už je známym pojmom. Stojí totiž za Castlevaniou alebo anime Blood of Zeus.

skull island plagat
Zdroj: geektyrant.com

Mnoho monštier, jeden kráľ

Spolu s ukážkou prichádza aj oficiálny plagát, ktorý dopĺňa jasné posolstvo – aj keď tu uvidíme mnoho monštier, iba jedno je ich kráľom. Tým je, samozrejme, ako vieme už z filmu z roku 2017, King Kong. Záver ukážky samozrejme patrí jemu a opäť nás uchvacuje svojimi gigantickými rozmermi. Zároveň pred ním stojí ženská postava, čím by mohol byť naznačovaný návrat ku koreňom a jeho fascinácia nežnejšími príslušníčkami ľudskej rasy.

Divákov však čaká drsná a nekompromisná stránka ostrova, kde nič nezostane ušetrené pred vyčínaňím Titanov. Ich animalistické besnenie a ubúdanie prežívajúcich na nehostinnom Skull Islande si budeme môcť pozrieť na streamovacej službe už 22. júna.

Ako sa vám páčil trailer na Skull Island? Zaujal vás aj animovaný vstup do MonsterVerse? Čo hovoríte na vyčínanie Titanov? Pozriete si ho? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -