King Kong zanecháva svoju stopu v prvom zábere pre seriál Skull Island

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Skull Island s prvým záberom

Netflix v priebehu svojej akcie Geeked Week počas celého týždňa zverejňuje skvelé novinky. Teraz priniesli prvý záber pre ich seriál Skull Island. Bude animovaný a rozširuje známy MonsterVerse, ktorý nastavilo štúdio Legendary. Vieme, že tento ostrov je domovom King Konga, ktorého sila a veľkosť sa tu naplno ukážu.

Prvý film, ktorý do tohto univerza prišiel, bol Godzilla v roku 2014. V roku 2017 nám bol predstavený aj veľký opičiak vo filme s podobným názvom ako seriál – Kong: Skull Island. V nich sme videli, ako vojenská operácia v 70. rokoch prichádza na tento ostrov a postupne sa stávajú obeťami miestneho života… a hlavne ich kráľa.

kong ostrov lebiek recenzia
Kong: Ostrov lebiek

Ako dlho po udalostiach filmu?

Ešte presne nevieme, kedy sa má seriál odohrávať, pravdepodobne to však bude po týchto udalostiach. Zamerať sa má na skupinu ľudí, ktorá na ostrove stroskotá a budú musieť robiť všetko pre to, aby prežili. A vidíme, že budú čeliť naozaj gigantickej hrozbe.

Zverejnený obrázok totiž ukazuje dva malé postavičky, ktoré vyzerajú úplne stratené v obrovskej stope. Predpokladáme teda, že by mohlo ísť o udalosti približne 15-20 rokov (možno aj o dekádu viac) po tých vo filme. Tam bolo totiž povedané, že ide v jeho druhu stále o mladého člena, ktorý ešte nedorástol do svojej plnej veľkosti.

seriál skull island
Zdroj: collider.com

Z MonsterVerse sa chystá viacero projektov

Isté je však to, že sa bude jednoznačne odohrávať pred dejom filmu Godzilla vs. Kong. V tomto dueli gigantov sme totiž videli už daný ostrov ako kontrolované prostredie ohraničené silovým poľom, stroskotanie by teda bolo veľmi nepravdepodobné. Súboj dvoch veľkým monštier sa skončil porazením Mechagozdilly a znovuobjavením takzvanej „Dutej Zeme“.

Na tú sa má viac sústreďovať pokračovanie, ktoré aktuálne štúdio chystá. Okrem toho rozširujú tento svet aj o ďalšiu sériu. Tá má prísť na Apple TV+. O jej deji ani názve ešte nevieme, vieme však, že sa má zamerať na Godzillu a jej podobným titánom.

Godzilla vs Kong
Zdroj: hdqwalls.com

Animátorské štúdio už prinieslo na Netflix hity

Seriál Skull Island vyvíjajú, produkujú aj píšu Brian Duffield a Jacob Robinson. Tí stáli napríklad za nápaditými sci-fi trilerom Pod vodou. Animáciu si zoberie na starosť Powerhouse Animation, ktorá stojí za inými hitmi od Netflixu ako Castlevania, Blood of Zeus alebo Masters of the Universe: Revelation. Dátum vydania ešte nebol oznámený.

Potešil vás prvý záber zo seriálu o King Kongovi? Dáva vám to ešte väčší pocit jeho síl? Do akého obdobia si myslíte, že bude zaradený? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -