Bitka o Eterniu pokračuje! Netflix ohlásil seriál Masters of The Universe: Revolution

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Masters of the Universe: Revolution ohlásený

Nikdy nekončiaci boj medzi He-Manom a Skeletorom dostane nové animované dobrodružstvo. Počas týždňa svojich osláv s názvom Geeked Week zverejnil Netflix v spolupráci s Mattel Television ďalší projekt, v ktorom sa vrátime na Eterniu. Čaká nás Master of the Universe: Revolution, najnovšie pokračovanie.

Sága, ako vieme, začala ešte v 80. rokoch. Vtedy sme dostali, teraz už kultový seriál He-Man and the Masters of the UniverseTen sa skončil ešte v roku 1985 a na prekvapenie divákov zostalo viacero jeho záhad nezodpovedaných a dejov nevyriešených. Avšak ďalších dejov sme sa dočkali až v roku 2021 a to v seriáli s názvom Masters of the Universe: Revelation.

masters of the universe
Zdroj: deadline.com

Bude za ním stáť rovnaký tím ako za Revelation

Fanúšikovia tvrdia, že trpezlivosť sa oplatila a seriál je mimoriadne chválený (aj napriek niektorým na prvý pohľad kontroverzným zmenám). Stoji za ním Kevin Smith, aj ako tvorca, aj výkonný producent. S ním sa však na tvorbe podieľajú aj Rob DavidTed BiaselliChristopher Keenan a Frederic Soulie.

Samozrejme sa rovnaká partia vracia aj pre Revolution. Spolu s nimi aj štúdio Powerhouse Animation. Nie je isté koľko z predošlých dabingových hercov a hlasov sa vráti, ale Mattel na oznámení sľubuje „dabing so samými hviezdami“.

master of the universe revolution
Zdroj: collider.com

Ďalšia kapitola v boji o Eterniu

Nový seriál je pokračovaním všetkých predošlých dejov. Má priniesť pohľad na He-Mana aj Skeletora tak, ako sme ich ešte nikdy predtým nevideli. Hrdinskí bojovníci budú čeliť zlovestným jednotkám Skeletora. Bude to aj súboj technológie proti mágii. Budú to smrteľné hrozby. To všetko má ukázať Revolution v novej epickej kapitole bitky o Eterniu.

Streamovacia služba pri tejto príležitosti zverejnila aj skvele vyzerajúci plagát. Na ňom vidíme legendárny Meč sily, ktorý používa hlavný hrdina. Hrozbou pre neho a pre korunu je Skeletor, ktorý vstupuje ako nová hrozba, ako bytosť tvorená dymom. Bohužiaľ však plagát neuvádza dátum, kedy by sme sa mali seriálu Masters of the Universe: Revolution dočkať. Nepoznáme ani približné obdobie, preto budeme čakať na ďalšie oznámenia.

Ste radi, že dostaneme ďalšiu kapitolu v príbehoch Masters of the Universe? Ako myslíte, že bude vyzerať ďalší boj medzi Skeletorom a He-Manom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -