Nová ukážka na Thor: Láska a hrom odhaľuje viac Valkyrie aj Strážcov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nová ukážka na Thor: Láska a Hrom

Vydanie štvrtého Thora v kinách je od nás mesiac ďaleko. V Spojených štátoch sa začnú onedlho predávať lístky a pri tejto príležitosti priniesli krátky spot. Iba 30-sekundová ukážka na Thor: Láska a hrom nám poskytuje viac Valkyrie v spolupráci s Jane Foster aj Strážcov Galaxie.

Začína už známymi zábermi na Thora a neskôr Gorra pri ničení celej planéty. Následne prestrihneme na známy tím vesmírnych ochrancov (a blbcov) ako bojujú po boku (naj)silnejšieho Avengera. Rozhodne nepôjde o dovolenku, ktorú im sľuboval! Pri tomto by mohli zomrieť!

Valkyrie v bližšom vzťahu s Jane

Medzi agresívne strieľajúcou Nebulou dostávame prestrih na Valkyrie, ktorá si v Diovej sieni na Olympe rozhodne užíva chystaný boj. Svoj meč však neprikladá len k ústam, ale v ďalšom zábere si s ním ťukne aj o znovuzložený Mjolnir. Jeho držiteľom je teraz Jane Foster, ktorá dostane identitu Mighty Thora.

valkyrie
Zdroj: thedirect.com

Okrem toho vidíme zopár vtipných reakcií od samotného hrdinu Chrisa Hemswortha a oboch Thorov na už predtým ukázanej lodi. Zdá sa, že vo filme, ktorý má predpokladaný čas okolo dvoch hodín, sa toho bude diať naozaj mnoho.

valkyrie jane foster
Zdroj: thedirect.com

Ešte viac Strážcov

Predtým bolo ohlasované, že tím Strážcov Galaxie bude mať menšiu rolu. Samozrejme, na konci filmu Avengers: Endgame sme ich videli odchádzať s Thorom, pričom sa adresovali ako „Asgardians of the Galaxy“. Režisér Taika Waititi však tvrdil, že sa na nich príliš nemáme sústrediť, lebo nebudú mať vo filme veľa času na plátne.

láska a hrom drax
Zdroj: thedirect.com

Avšak zatiaľ všetky dostupné materiály sme mali aj s ich prítomnosťou. Dúfajme teda, že si neminuli všetky zábery (alebo väčšinu z nich) už v traileroch a spotoch. Druhou možnosťou samozrejme je, že nám režisér (ako to v prípade Marvelu aj častejšie býva) nehovorí úplnú pravdu a budú nás sprevádzať celým filmom.

láska a hrom rocket
Zdroj: thedirect.com

Hierarchia v Novom Asgarde sa môže meniť

V každom prípade aj nová ukážka na Thor: Láska a Hrom dokazuje, že si tu zopakuje svoj jedinečný štýl. Aj pri zdanlivo temnom príbehu dostaneme množstvo farebnosti (aj na Thorovom kostýme) a humoru. Rovnako sa tu dokazuje aj zmena hierarchie v systéme Nového Asgardu.

thor
Zdroj: thedirect.com

Ten nám na Zemi ukázalo už zmienené Endgame. Vieme, že Valkyrie mu teraz bude vládnuť a po jej boku sme na obrázkoch videli aj Jane. Ich upevňujúci sa vzťah, ktorý nám teraz ukazujú, by len mohol dokazovať, ako bude toto panovanie vyzerať. Všetky svoje tajomstvá nás tretie pokračovanie Thora ukáže až v kinách a to od 8. júla.

Páčilo sa vám upevňovanie vzťahu medzi Valkyrie a Jane v novej ukážke? Myslíte si, že dostaneme viac Strážcov Galaxie ako sľubujú? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -