Herecké esá čelia koncu sveta v trileri od Netflixu. Prichádza od tvorcu Mr. Robota

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Leave the World Behind

Netflix prináša prvý trailer na film Leave the World Behind, psychologický apokalyptický triler od Sama Esmaila. Ide o adaptáciu rovnomennej knihy od Rumaana Alama, ktorá hovorí o manželskom páre, ktorému práve na dvere zaklopú dvaja neznámi. Situácia je o to mysterióznejšia, že práve vtedy sa spustí masívny výpadok, po ktorom sa začne rozpadať svet.

Amanda (Julia Roberts) a jej manžel (Ethan Hawke) si chceli užívať spoločné chvíle a prenajali si dom cez Airbnb na Staten Islande. Zrazu ich navštívi muž predstavujúci sa ako G.H. (Mahershala Ali) so svojou ženou Ruth (Myha’la Herrold). Hovorí, že je majiteľom domu a prichádza s varovaniami.

Mahershala Ali varuje Ethana Hawka a Juliu Roberts

Upozornenia sa týkajú masívnych výpadkov prúdu a internetu – to sa rýchlo potvrdí správami o kybernetických útokoch. Ešte hrôzostrašnejšie však je, keď G.H. hovorí, že „pravda je ešte oveľa desivejšia“. Dve odlišné rodiny musia odložiť svoje predsudky a nutne sa spojiť, aby bojovali proti apokalypse – a to doslovnej.

Svet sa rúti do záhuby a katastrofy prichádzajú z každej strany. Masívne potopy strieda roztrhnutie zeme a dokonca z neba prší krv. Ak dovtedy neboli ľudia paranoidní, už je príliš neskoro… Viac odpovedí by mohol poskytnúť David (Kevin Bacon), ktorý sa na koniec sveta dlho pripravoval. Ten si však myslí, že bolo celé ľudstvo opustené…

Leave the World Behind
Zdroj: Netflix

Koniec sveta je rýchly. Má ľudstvo šancu?

Esmail prináša ďalšiu desivú víziu, v ktorej sa nemôžeme spoliehať na technológiu. Padajú kvôli nej lietadlá a havarujú lode. Opäť dokazuje svoje majstrovstvo, ako sa mu to podarilo už v seriáli Mr. Robot, za ktorú si vyslúžil už tri Emmy.

Okrem spomenutých hercov si tu zahrajú Farrah Mackienzie či Charlie Evans. Zaujímavé je, že ako producenti sa pod snímku podpisujú aj Barack a Michelle Obamovci. Film sa dostane do vybraných kín 22. novembra, na Netflixe si ho budeme môcť pozrieť od 8. decembra.

Ako sa vám páči trailer na Leave the World Behind? Tiež z neho cítite stiesňujúcu atmosféru v boji postáv s koncom sveta? Čo hovoríte na herecké obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -