Nová tímovka od Marvelu prichádza! Film bude odpoveďou na Suicide Squad, uvidíme v ňom tieto postavy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Thunderbolts si našiel režiséra

Vieme, že Marvel sa vo svojom filmovom svete za posledný čas rozrastá ako nikdy predtým. Rozširujú ho a obohacujú aj seriály z Disney+, kde aktuálne tento týždeň začala svoju premiéru Ms. Marvel. Samozrejme ale nezabúdajú na hlavnú linku. Do nej prinesú film Thunderbolts. Pre neho našli už aj režiséra.

Doteraz išlo o projekt, ktorý mali označený ako prísne tajný. Informáciu sa rozhodli zverejniť a uvádzajú, že sa o neho postará Jake Schreier. Ten nakopol svoju kariéru zaujímavým spôsobom, keď najprv režíroval klipy pre raperov (Kanye West či Kendrick Lamar). V roku 2012 však prerazil sci-fi komédiou Robot & Frank.

marvel-thunderbolts-jake-schreier
Zdroj: comicbook.com

Kariéra režiséra za dekádu raketovo stúpla

Jeho ďalší film, romantická dráma Paper Town, bola tiež hitom. Odvtedy pracoval na viacerých filmoch a venoval sa aj seriálovej tvorbe (Brand New Cherry Flavor). Jeho zatiaľ posledným projektom je seriál z produkcie A24 s názvom Beef. Uvidíme, čo prinesie do sveta MCU. Sekundovať mu bude Eric Pearson, ktorý bude písať scenár. Skript vytvoril napríklad aj pre Black Widow. A samozrejme, Kevin Feige bude snímku produkovať.

Komiksová predloha sa zameriava na skupinu záporákov. Tí sú posielaní na vládne misie pod dohľadom generála Thaddeusa „Thunderbolt“ Rossa. Takže v podstate áno, ide o podobný tím ako Suicide Squad z konkurenčného vesmíru. Nevieme, kto má tvoriť túto skupinu vo filme.

suicide squad thunderbolts
Zdroj: youtube.com

Odpoveď Marvelu na Suicide Squad?

Portál Deadline však odhalil od zdroja blízkeho štúdiu, že má ísť o zloduchov, ktorí sú stále vo filmovom svete nažive. V hre sú teda Daniel Brühl ako Baron Zemo, Tim Roth ako Abomination, Olga Kurylenko ako Taskmaster, Hannah John-Kamen ako Ghost či Wyatt Russell ako U.S. Agent. Možnosťou je dokonca aj Sebastian Stan a jeho Winter Soldier.

Marvel si zaraďovaním týchto postáv postupne budoval cestu k tímovke. Samozrejme, postava generála Rossa je tiež dobre ustanovená. Dlhé roku ju hral William Hurt, ktorý nás bohužiaľ počas tohto roka opustil. Film Thunderbolts teda bude mať jednu maximálne náročnú úlohu – nájsť za neho vhodnú náhradu alebo odôvodniť jeho neprítomnosť.

Ktoré postavy by ste vy chceli, aby tvorili tím Thunderbolts? Ako si myslíte, že zahrnú generála, po ktorom nesú meno? Ste nadšení ohľadom tohto projektu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -