Ben Kingsley bol na slávnostnej premiére filmu Shang-Chi. Bude jeho postava súčasťou príbehu?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ben Kingsley na premiére filmu Shang-Chi

Ben Kingsley sa zúčastnil slávnostnej premiéry filmu Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch. Nebol len tak spozorovaný fanúšikmi, neskrýval sa. Riadne sa prechádzal po červenom koberci a o jeho účasti nám dali vedieť priamo tvorcovia prostredníctvom oficiálnych účtov na sociálnych sieťach. Znamená to návrat jeho postavy?

Vystupoval ako falošný Mandarin vo filme Iron Man 3. Celá trilógia bola v podstate napojená na organizáciu Ten Rings (Desať prsteňov), ktorú v komiksoch tento zločinec ovláda. Dokonca tým aj celá sága Roberta Downeyho Jr. začala, lebo práve ich si najal Obadiah Stane, aby uniesli Tonyho Starka. Ale čakali sme až do tretieho filmu, kým bude záporák ukázaný. No, nie tak celkom…

Po sklamaní z falošného Mandarina prišla náprava

Všetci si dobre pamätáme ten neslávny moment, kedy sa odhalilo ako to s Mandarinom je. Po celom budovaní a napínaní sa ukázalo, že ide o najatého herca, ktorý iba predstiera, že je Mandarinom. Keďže boli reakcie od fanúšikov nemilé, Marvel sa rozhodol vydať krátky film Hail to the King. V ňom vidíme falošného Mandarina vo väzení. Je unesený kriminálnikom, ktorý mu oznámi, že pracuje pre pravého Mandarina a ten nie je nadšený, že sa za neho Kingsleyho postava vydáva.

No a teraz vieme, že film Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch predstaví pravého Mandarina. Vystupuje tam aj pod menom Wenwu a zahrá si ho Tony Leung Chiu-wai. Takže by sme dostali skvelú a unikátnu možnosť, aby sme sa mohli konečne pozrieť, čo sa ďalej dialo s postavou. Predsa len, dalo by sa povedať, že si zaslúži dokončenie svojej cesty v rámci MCU.

Shang-Chi Mandarin
Zdroj: geekycraze.com

Shang-Chi opíše v rámci MCU kruh

To by sedelo aj so skoršími vyjadreniami producenta Kevina Feigeho. Hovoril o tom, že film má pre filmový vesmír Marvelu veľký význam, pretože je napojený aj na jeho začiatok. Konkrétne na únos Starka, ktorý, ako sme si uviedli, bol organizovaný skupinou Ten Rings. Takže film by krásne opísal celý kruh. Alebo aj desať…

Ben Kingley by skvele zapadol do filmu Shang-Chi aj s ďalšími vracajúcimi sa charaktermi. Potvrdené bolo, že sa vráti pravá ruka Doctora Strangea, Wong (Benedict Wong). Dokonca sa objavil v ringu proti Abomination, ktorého sme uvideli vo filme Neuveriteľný Hulk. Práve preto uvádzame tento film, lebo pôjde o jeho stvárnenie rovnakým hercom – Eli Rothom. A vieme, že v takejto podobe sa objaví aj v chystanom seriáli She-Hulk. Crossovery ako majú byť.

shang-chi abomination
Zdroj: cbr.com

My film uvidíme onedlho

Slávnostnú premiéru pre hercov a tvorcov si podľa príspevkov na sociálnych sieťach hviezdy ako Simon Liu, Awkwafina, Florian Munteanu, Michelle Yeoh a ďalší z hercov náramne užívali. My si budeme musieť na uvedenie ešte chvíľku počkať. Nebude to však dlho – premiéra nás čaká 2. septembra.

Čo hovoríte vy na možnosť, že by sa Ben Kingley vrátil ako falošný Mandarin do filmu Shang-Chi? Mal by podľa vás príbeh jeho postavy pokračovať, alebo to považujete za zbytočné? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -