Ezra Miller uniesol tínedžerku a zmizol, hľadajú ho kvôli súdu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Ezra Miller zmizol po únose tínedžerky

Hlavný herecký predstaviteľ Flasha v DC filmovom svete si v poslednom čase poriadne zavaril. Valili sa na neho obvinenia jedno za druhým, teraz to však poriadne prepískol. Bol obvinený z obťažovania tínedžerky a dostal zákaz priblížiť sa k nej. Situáciu sa rozhodol ale poriadne vyostriť – namiesto dostavenia sa pred súd Ezra Miller zmizol a to spolu s dievčaťom.

Rodičia 18-ročnej ženy zo štátu Severná Dakota podali na herca trestné oznámenie. Obvinenia hovorilo o tom, že ich dcéru „psychologicky manipuloval, fyzicky zastrašoval a celkovo ohrozoval jej bezpečnosť a verejné bytie“. Bolo podané vo štvrtok minulý týždeň, ako informovali The Los Angeles Times.

Ezra Miller bol zatknutý
Zdroj: hindustantimes.com

Psychické týranie, fyzické zastrašovanie a drogy

Rozkaz prebiehajúceho konania znel, že Miller dostáva zákaz priblíženia sa k dievčaťu a jej rodine na menej ako 100 yardov (teda približne 91,5 metra). A to po obdobie 30 dní. To malo byť do dátumu súdu a teda 12. júla, ako zverejnil otec obete. Mal sa na ňom spolu s dcérou zúčastniť.

Ďalej uviedol, že sa s ich dcérou spoznal už keď mala 12 rokov, on mal vtedy 23. Pri každej návšteve Severnej Dakoty podával ich dcére alkohol, marihuanu a dokonca LSD. Využil tak akési právne vákuum, keď neplnoletá nemohla byť stíhaná a on nemohol byť právne napadnutý v tom danom štáte.

ezra miller skrti zenu
Zdroj: buzzfeednews.com

Zákaz priblíženia ignoroval

Avšak rodičia sa čoraz viac dozvedali z noviniek o hercovej nestálej povahe. Počas posledných mesiacov bol totiž viackrát obvinený – z napadnutia dvoch ľudí v karaoke bare, za vlámanie a vyhrážanie sa a ďalšie vlámanie, pri ktorom mladej žene spôsobil po napadnutí zranenia. Rozhodli sa teda konať.

Namiesto toho, aby (ešte stále) predstaviteľ Flasha rešpektoval určené nariadenia, tak situáciu ešte násobne zhoršil. Tínedžerku zobral so sebou a uniká pred zákonom. Viaceré zložky po ňom pátrajú, aby mohol byť postavený pred spravodlivosť. Otázne je, či bude v platnosti pôvodné súdne pojednávanie alebo sa okamžite začne nové z porušenia ďalších, ešte závažnejších zákonov.

ezra miller únos
Zdroj: theovertimer.com

Ako dopadne súd?

Avšak Ezra Miller nateraz zmizol, takže prvým krokom je jeho vypátranie. V tomto prípade sme, ešte viac ako kedykoľvek predtým, zvedaví, na výsledok súdu. Je však veľmi pochybné, že aj po tomto by mohla jeho kariéra akýmkoľvek spôsobom pokračovať.

Myslíte si aj vy, že týmto to Ezra Miller už naozaj mimoriadne prehnal? Mal by byť podľa vás za takéto činy už väznený? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. „Mal by byť podľa vás za takéto činy už väznený?“ No neviem Pán autor , otázka kvalitná ako vzduch ktorý dýchame , keby vám uniesol dcéru tak by si mu očividne ešte pogratuloval 😄

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -