Novinky o filme The Flash – predstavuje sa Supergirl, vracia sa generál Zod a sústredenie je na Keatonovho Batmana

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Novinky o filme The Flash

DC je pripravené poriadne zatlačiť na svojom multiverze. To predstavilo Warner Bros. na svojom paneli na práve prebiehajúcom CinemaCone, keď prezradili novinky z filmu The Flash. Respektíve, zúčastneným ukázali priamo zábery z tohto sólového filmu Barryho Allena. Teda, ako sa to vezme sólového – budeme vidieť dvoch Batmanov (pričom dostávame viac sústredia na jedného z nich), Supergirl a vracia sa aj generál Zod.

Herec Ezra Miller, ktorý Flasha stvárňuje, si prechádza istými problémami so zákonom. Avšak ani to nezabráni nadšeniu, ktoré okolo filmu vzniká. Predsa len, v príprave už je od roku 2014, vystriedalo sa pri ňom niekoľko režisérov (a režisérka) a keď už sme ho mali na dosah, presunul sa na budúci rok.

teaser trailer the flash
Zdroj: polygon.com

Flashpoint konečne na veľkom plátne

Dejovo sa má zamerať na adaptáciu komiksového príbehu Flashpoint. Barry sa tu snaží zmeniť osud svojej matky Nory, ktorá bola zavraždená, keď bol ešte dieťaťom. Cestuje preto naspäť v čase, čo ho ale uvrhne do inej, alternatívnej reality. A viacero vesmírov v DCEU sa otvára.

Vďaka nim vstupuje prvý raz od roku 1992 do príbehu Michael Keaton ako Batman. Na cone bolo fanúšikom premietnutých niekoľko záberov z filmu. Redaktori z portálov ako Collider, Screen Rant, Fandango či Gizmodo ho videli a priniesli tak popis toho, čo môžeme čakať.

Michael Keaton The Flash
Zdroj: cosmicbook.news

Väčšie sústredenie na Batmana

Na maskovaného ochrancu Gothamu sa tu vraj sústredíme najviac. Vidíme jeho nový oblek a rýchlo zistíme, že nebude jediným. Okrem toho však jazdí na Batcycle, teda auto vymenil za motorku. Očakávať by sme mali aj to, že využije svoj bohatý arzenál zbraní a iných vychytávok.

Dokonca Barrymu údajne adresuje aj známe slová z filmu z roku 1989. Ukázaný trailer končí práve Keatonovými slovami, ktoré mu adresuje. Slová „Chceš, aby to bolo šialené? Ukážem ti šialené“ sú zobrané priamo z jeho iterácie temného rytiera a tak vidíme, že si zachovávajú skvele kontinuitu.

general zod
Zdroj: bullfrag.com

Generál Zod sa vracia

Ale samozrejme nie všetky novinky ohľadom chystaného filmu The Flash sa točili okolo Batmana. Veľkým prekvapením bolo, že sa vracia generál Zod, opäť v podaní Michaela Shannona. Toho sme mohli vidieť ako hlavného záporáka filmu Muž z ocele z roku 2013.

Nevieme, či bude jeho návrat možný vďaka cestovaniu naspäť v čase alebo pôjde o Zoda z inej reality. Mohol by byť práve z rovnakého univerza ako Keatonov Batman. Alebo je z reality, kde nie je Supermanom Henry Cavill. Dokonca vôbec Superman nie je mužom.

the flash supergirl
Zdroj: superheroslate.com

Supergirl po dlhom čase na veľkom plátne

To by len nahrávalo faktu, že sa tu prvý raz po veľmi dlhej dobe predstaví na veľkom plátne Supergirl. Zahrá si ju Sasha Calle. Práve ona by mohla byť hlavnou ochrankyňou Zeme v tejto realite. A možno sú nakoniec všetky tri spomínané veci jedným vesmírom…

Fakty nám nakoniec odhalí až samotný film. Zatiaľ sme vraj nevideli žiadne zábery druhého Batmana, ktorého ešte stále stvárňuje Ben Affleck. Pre film však ohlásený je a tak sme si istí, že sa ešte ukážky aj s ním vyskytnú. Momentálne má sólový Flash (ale s množstvom ďalších postáv) naplánovanú premiéru na 23. júna 2023.

Potešili vás novinky ohľadom filmu The Flash? Tešíte sa na predstavenie Supergirl? Čo hovoríte na návrat Zoda? Páči sa vám, že dostaneme viac klasického Batmana? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -