Film Barbie s Margot Robbie odhaľuje prvý záber aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Barbie má dátum vydania a prvý záber

Warner Bros. poskytlo na udalosti CinemaCon informácie nielen o svojich chystaných komiksových filmoch. Určite je jedným z najočakávanejších aj snímka Barbie, ktorá teraz dostala dátum vydania. Zároveň s ňou dostávame aj prvý pohľad na Margot Robbie ako túto postavu. A treba povedať, že ide o mimoriadne presné zobrazenie, akoby známa bábika prišla k životu.

Snímka v posledných týždňoch (až mesiacoch) poskytovala neustále informácie o rozširujúcom sa obsadení. Vieme, že druhú hlavnú postavu stvárni Ryan Gosling. Samozrejme to bude Ken. Potom sme sa dozvedeli o hereckých menách ako Kate McKinnonSimu LiuAmerica FerreraAriana GreenblattAlexandra ShippEmma MackeyHari Nef, Issa Rae či Michael Cera.

Barbie Ryan Gosling Margot Robbie
Zdroj: screenrant.com

Plno hereckých mien

Zahrať si majú aj Kingsley Ben-AdirRhea PerlmanNcuti GatwaEmerald FennellSharon RooneyScott EvansAna Cruz KayneConnor SwindellsRitu Arya a Jamie Demetriou. Posledným oznámeným hercov bol iba pred pár dňami Will Ferrell.

Niekomu by sa až mohlo zdať, že rozsiahle herecké zoskupenie by mohlo konkurovať hviezdnym menám v snímke Oppenheimer. Vojnovú drámu pripravuje Christopher Nolan a nespomíname ju náhodou. Oba filmy totiž poputujú do kín v rovnaký dátum. Ich premiéra je naplánovaná na 21. júla 2023.

greta gerwig barbie
Zdroj: movieweb.com

Skúsená režisérka s veľkými hitmi

Túto komédiu založenú na známej hračke prinesie Greta Gerwig. Režisérka stojí za drámami Malé ženy alebo Lady Bird. Za obe z nich bola nominovaná na Oscara. S Robbie a jej produkčnou spoločnosťou LuckyChap Entertainment už pracovala. Bolo to na športovej snímke Ja, Tonya.

Teraz sa Margot Robbie ukazuje na prvom zábere. Na seba má klasické oblečenie prislúchajúce k značke, aj s modrou šatkou s bielymi bodkami. Samozrejme sedí v ružovej Corvette, zrejme však ide o upravený model. A zdá sa, že parkuje pred domom, ktorý je tiež dobre spojený s bábikou (Barbie’s Dream House). Jednoducho, podoba je zarážajúca.

margot robbie barbie
Zdroj: collider.com

Zarážajúca podoba na postavu

Pre film Barbie teda máme stanovený dátum premiéry a prvý záber. Informácie sa však zbierajú a tak sme si istí, že s prichádzajúcou blížiacou sa premiérou ich budeme dostávať čoraz viac. Budeme čakať, čo ešte prinesie módny (a plastový) svet okolo známej bábiky na filmovom plátne.

Čo hovoríte na prvý záber z filmu Barbie? Je aj pre vás táto podoba prekvapujúca alebo ešte nechcete podľa nej hodnotiť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -