Will Ferrell sa pridal k obsadeniu hranej Barbie s Margot Robbie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Will Ferrell sa pridal do obsadenia Barbie

Pri neustále rastúcom zozname mien je Will Ferrell zatiaľ to posledné, ktoré sa pridalo do obsadenia hranej Barbie. Už dlhší čas vieme, že hlavnú úlohu si tu zahrá Margot Robbie a jej Kenom bude v tomto prípade Ryan Gosling. Avšak zdá sa, že v priemere raz za dva týždne sa vždy dozvieme o niekom novom.

Takto sú k projektu pripojení už Simu Liu, Emma Mackey, Kate McKinnon, Alexandra Shipp či America Ferrera. Réžiu si zobrala na starosť Greta Gerwig, čo bolo celkom prekvapivou správou, pretože ide o značne odlišný projekt od jej iných filmov. Má na svedomí Malé ženy či Lady Bird, prevažne o silných ženských postavách.

film barbie obsadenie
Zdroj: theplaylist.com

Nové stvárnenie bábiky

Avšak vyjadrila sa, že nepôjde o tradičné zobrazenie postavy, ktorú poznáme. Táto Barbie síce môže byť blond, ale tam sa podobnosti končia. Táto bude mať príbeh, ktorý pôjde ďaleko za to, že by mala byť len hračkou. Bábiku vraj dokážu ukázať v novom svetle a predefinovať pre nové generácie.

Možno sa zdá hraná Barbie ako značne bláznivý nápad, ale na stoloch tvorcov je už od roku 2014. Vtedy sa o neho začalo zaujímať Sony a svoju víziu predstavili o dva roky na to. Titulnú postavu si mala zahrať Amy Schumer, tej však netrvalo ani rok, aby sa od projektu odpojila.

greta gerwig barbie
Zdroj: movieweb.com

V rukách Warnerov sa chystá na budúci rok

Vystriedať ju mala Anne Hathaway, ale film sa akosi nevedel rozbehnúť. A tak po stagnácii odovzdalo Sony žezlo spoločnosti Warner Bros. Do titulnej role obsadili Robbie a na filme aktívne pracujú. Plánujú ho totiž priniesť už budúci rok.

Aj napriek vydaniu v roku 2023 nevieme o filme viac detailov. Preto teda ani nevieme, koho budú jednotliví herci, aj Will Ferrell vo filme Barbie stvárňovať. Je však dobrou správou, že si Will začal vyberať lepšie role. Jeho posledné filmy (a seriál Psychiater odvedľa) totiž nedopadli v očiach kritikov najlepšie.

Spirited nové zábery
Zdroj: joblo.com

Snaží sa stúpnuť v očiach kritikov

Opäť sa však skúša dostať na druhú stranu hodnotení na Rotten Tomatoes. Okrem Barbie má v post-produkcii aj chystaný vianočný film Spirited. V novom spracovaní tradičného príbehu Vianočnej koledy sa objaví po boku Ryana Reynoldsa. Dostaneme ho už počas týchto sviatkov na Apple TV+.

Čo si myslíte o tom, že sa Will Ferrell pridal do filmu Barbie? Ako sa vám pozdáva jeho rozrastajúce sa obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -