Marvel zverejnil zoznam filmov do roku 2024. Kedy uvidíme Fantastickú štvorku alebo Deadpoola 3?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Marvel zverejnil zoznam filmov do roku 2024

Marvel Studios zverejnilo kompletný zoznam filmov až do roku 2024. Uvádzajú tu plánované dátumy premiér na 15 filmov, pričom dvoch z nich sa, ako všetci vieme, dočkáme ešte tento rok. O tých budúcoročných sme mali znalosti tiež, v roku 2023 však pre nás pripravujú až päť filmov! A v zozname sa nachádza aj sedem filmov, pri ktorých zatiaľ nezverejnili názov.

Vieme, že 5. novembra tohto roku uvidíme veľkolepý projekt s novou skupinou hrdinov, Eternals. Ako krásny vianočný darček nám bude doručený Spider-Man: Bez domova a to 17. decembra. Budúci rok na neho nadviaže Doctor Strange in the Multiverse of Madness a to 25. marca. V 2022 ešte uvidíme tri filmy – Thor: Love and Thunder – 6. mája, Black Panther: Wakanda Forever – 8. júla a The Marvels – 11. novembra.

4. faza mcu marvel
Zdroj: inverse.com

V roku 2023 až päť filmov

Na ďalší rok si chystajú poriadnu nádielku. Fanúšikom doručia až päť filmov! Prvé dva sú známe, sú nimi Ant-Man and The Wasp: Quantumania a Guardians of the Galaxy Vol. 3. Tie si máme pozrieť 17. februára a 5. mája. Ďalšie tri filmy, ktorých sa máme v ten rok dočkať, ešte nemajú zverejnený názov. Tu je kompletný zvyšok plánovaných premiér:

Nepomenovaný Marvel film – 28. júl, 2023

Nepomenovaný Marvel film – 6. október, 2023

Nepomenovaný Marvel film – 10. november, 2023

Nepomenovaný Marvel film – 16. február, 2024

Nepomenovaný Marvel film – 3. máj, 2024

Nepomenovaný Marvel film – 26. júl, 2024

Nepomenovaný Marvel film – 8. november, 2024

V roku 2023 ešte Blade a Deadpool?

Síce nám nezverejnili názvy, to však nezabránilo fanúšikom, aby nezačali okamžite špekulovať o tom, ktoré projekty by to mohli byť. Tak v prvom rade treba povedať, že sľubovaný Blade ešte nemá priradený dátum premiéry. Žeby bol práve ten jedným z dátumov roku 2023?

Ryan Reynolds nedávno zverejnil správu, že Deadpool 3 by sa mohol začať natáčať už čoskoro. Aj s postprodukciou a všetkými dotáčkami vôbec nie je vylúčené, že by dokázal búrať štvrtú stenu v kinách už na jeseň roku 2023. A stávky na ten rok sú aj na Fantastickú štvorku (keďže ju oznámili do Fázy 4).

Fantastická štvorka Marvel
Zdroj: marvel.com

Čo by mohli byť nepomenované filmy?

Vidíme, že aj keď Marvel nechce zoznam chystaných filmov ešte naplno zverejňovať, tak sa neubráni tomu, aby v nich fanúšikovia niečo našli. Ďalšie predpoklady sú aj na Secret Wars, ktoré podľa dohadov mali točiť bratia Russovci. Nevieme však ako to s nimi bude, nakoľko ich odrádza súdny spor okolo Black Widow.

Nakoľko sa dohady a predpoklady fanúšikov ukážu ako správne, odhalí len čas. Blade a Deadpool 3 vyzerajú však celkom logicky. V každom prípade si zatiaľ budeme užívať, že do konca roka 2024 ešte uvidíme 15 filmov zo sveta MCU.

Ako sa páči zoznam pripravovaných filmov, ktorý nám pripravil Marvel? Čo si myslíte, že sa bude skrývať v zatiaľ nepomenovaných projektoch? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -