Bratia Russovci mali natočiť ďalší MCU film. Odrádza ich ale súdny spor medzi Disney a Scarlett Johansson

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Budú teda nakoniec bratia Russovci režírovať ďalší MCU film?

Veľa ľudí určite zaznamenalo najnovší súdny spor štúdia Disney, ktorý proti nemu vedie herečka Scarlett Johansson. Herečkin najnovší film Black Widow totiž vyšiel v ten istý deň aj v kinách, aj online. Johansson tak prišla o veľa peňazí a to sa jej nepáčilo. Tento spor má však oveľa väčší dosah, pretože kvôli nemu teraz bratia Russovci možno nenatočia ďalší MCU film.

Black Widow je zároveň aj posledným MCU filmom herečky, keďže jej postava je v tomto filmovom vesmíre mŕtva. Je teda jasné, že Johansson dúfala, že z jej posledného superhrdinského filmu zarobí veľké peniaze. Na jej stranu sa postavilo veľa hereckých kolegov, pričom Joe a Anthony (bratia Russovci) sú len ďalšími v poradí.

scarlett johansson disney
Zdroj: digitalspy.com, clipart-library.com

Rokovania o novom filme sú momentálne pozastavené

Bratia sa k tomu oficiálne sami nevyjadrili, no mnohé blízke zdroje potvrdili, že so štúdiom sa rozprávali o novom MCU filme, ktorý by mohli režírovať. Po novom sa ale v týchto rokovaniach so štúdiom Disney dostali do slepej uličky. Russovci sa totiž boja toho, ako to kvôli koronavírusu bude s ich ďalším filmom. Zaujíma ich teda hlavne to, ako film vyjde a ako budú oni platení.

Jednoducho povedané, nechcú, aby sa im stalo to isté, čo ich hereckej kolegyni. Disney to totiž nespravilo takto len s Black Widow, no naraz online a v kinách boli vydané aj napríklad Cruella (hlavná herečka tiež chcel štúdio zažalovať) alebo Expedícia: Džungla. Najnovší MCU film Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch už napríklad ale pre istotu vydali iba v kinách.

bratia russovci avengers marvel
Zdroj: marvelstudiosnews.com

Čo mali Russovci režírovať?

Presný film nepoznáme, no keďže ide o režisérov vysokého kalibru, mohli sa dohadovať o snímke Secret Wars, o ktorej sa aj vyjadrili, že ju chcú natočiť. Nedávno sa totiž začalo hovoriť, že tento film má vzniknúť a že predčí aj Avengers: Endgame. V komiksoch išlo o veľký príbeh, v ktorom sme boli svedkami kolapsu časopriestoru a všetkých vesmírov do jednej previazanej reality.

Jej vládcom sa stal Doctor Doom, ktorý sa ju svojim spôsobom snažil udržať v ako-takom poriadku. Zvyšní preživší obývali tzv. “Battleworld“, ako ho pomenovali kvôli neustálym bojom medzi charaktermi z rôznych alternatívnych vesmírov. Fantastickej štvorke sa však nakoniec podarilo uniknúť spod kontroly Doctora Dooma, a mocný mutant Franklin Richards znova rozdelil jednotlivé reality do pôvodného Multiverse.

marvel secret wars
Zdroj: marvel.fandom.com

Bratia Russovci síce povedali, že si po Endgame dajú pauzu, no keďže rokovali o novom filme, pauzu už asi nechcú. Aj keď sú teda momentálne so štúdiom v slepej uličke, pevne verím, že sa nejak dohodnú. A to aj keby nemalo ísť o Secret Wars, ale napríklad aj o nový film o X-Menoch. Informácie o tom, ako sa bratia nakoniec so štúdiom dohodnú, budeme priebežne aktualizovať.

Čo myslíte, dohodnú sa nejak spolu Disney a bratia Russovci? Zrežírujú podľa vás Secret Wars? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -