Ďalší herci sa pridávajú do Beetlejuice 2 a ide o veľké mená. Koho si zahrajú Willem Dafoe a Monica Bellucci?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ďalší veľkí herci v Beetlejuice 2

Od roku 1988 fanúšikovia čakajú na pokračovanie jedinečnej hororovej komédie s bio-exorcistom od Tima Burtona. Tento rok sa jeho produkcia konečne rozbehla a dlho očakávanú dvojku na ďalší rok predsa uvidíme. Okrem navrátilcov však môžeme očakávať aj nové tváre a teraz sa dozvedáme, že sa ďalší herci pridávajú do Beetlejuice 2. A to riadne veľké mená.

Jednotka obsahovala Geenu Davis a Aleca Baldwina ako pár Maitlandovcov, ktorí si nájdu nové bývanie. Ich neočakávaná smrť však spôsobí, že sa v ňom zaseknú ako duchovia a snažia sa za každú cenu zbaviť nových obyvateľov. Keď ich (pod)priemerné strašenie nezaberá, zavolajú si na pomoc samozvaného odborníka – Beetlejuica, ktorého stvárnil Michael Keaton.

beetlejuice
Zdroj: wallpaperaccess.com

Jenna Ortega ako dcéra jednej z postáv

Ten sa samozrejme ako hlavná postava vracia aj do druhého filmu. Návrat môžeme očakávať aj od Catherine O’Hary, ktorá si zahrala Deliu Deetz, matku z rodiny, ktorá sa do sídla nasťahovala. Jej extravagatnú dcéru Lydiu, ktorá ako jedná duchov videla, stvárnila Winona Ryder. Jej návrat zatiaľ ešte nebol oznámený.

Uvidíme tu však jej dcéru, ktorú si zahrá Jenna Ortega. Zopakuje si tak svoju spoluprácu s Burtonom po seriáli Wednesday. Nedávno oznámeným bol aj herec Justin Theroux, ktorého môžeme poznať z filmov Mullholand Drive či Toto je raj. Počas posledných dní však pribudli k obsadeniu aj veľké hviezdy.

monica bellucci beetlejuice
Zdroj: turkey.posten.com

Monica Belluci a Willem Dafoe ako nové postavy

Najprv bola oznámená Monica Bellucci. Túto herečku môžeme poznať z drámy Maléna či hitu Matrix Reloaded. Naposledy sme ju mohli vidieť vo filme Mafia Mamma. Tá bude mať skutočne prekvapivú rolu, pôjde o ženu titulného ghoula z druhého sveta, nikoho iného ako Beetlejuica.

Posledným oznámeným bol Willem Dafoe. Ak aj náhodou tohto herca nepoznáte z filmov Posledné pokušenie Krista, Čata či Maják, určite ho rozoznáte zo Spider-Man filmov. Iba koncom minulého týždňa sme ho spoznali v novej úlohe, ako frankensteinovského doktora vo filme Poor Things. Tu si zahrá vymožiteľa práva v posmrtnom živote, v tom byrokratickom systéme, ktorého svedkami sme mohli byť v jednotke.

willem dafoe beetlejuice
Zdroj: thathashtagshow.com

Nie jediné dôvody, prečo sa na neho tešiť

Známi herci nie sú jediným lákadlom na film Beetlejuice 2. Skvelou správou je aj to, že si produkciu zobral na starosť Brad Pitt so svojou spoločnosťou Plan B. Scenár napísali Al Gough a Miles Millar, ktorí ho písali aj k spomenutej Wednesday, seriálu Into the Badlands či filmu Spider-Man 2. Tešiť sa na neho môžeme 6. septembra 2024.

Páčia sa vám herecké mená, ktoré pribudli do filmu Beetlejuice 2? Tešíte sa na toto pokračovanie? Čo od neho očakávate teraz? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com, collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -