Ron Howard si pre svoj film Origin of Species získal oceňované obsadenie. Uvidíme tam Anu de Armas, Juda Lawa a ďalších

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Origin of Species má hviezdne obsadenie

Producent a režisér Ron Howard predstavil po oscarovom úspechu svoj ďalší projekt ešte na jeseň. Vtedy povedal, že chystá film Origin of Species (ktorého zhoda názvu s Darwinovým dielom vraj nemá byť náhoda), triler o prežití. Teraz nám predstavuje hlavné obsadenie, ktoré tvoria veľké, oceňované mená.

Bude tu Ana de Armas, ktorá získala ceny za stvárnenie Marilyn Monroe vo filme Blonde. Nominovaná na Oscara bola aj za bondovku Nie je čas zomrieť. Ďalším dobre známym menom je Jude Law, držiteľ ceny BAFTA za film Talentovaný pán Ripley a nominant na ocenenie akadémie za Sherlocka Holmesa.

origin of species obsadenie
Zdroj: punchdrunkcritics.com

Triler o prežití a zmysle života

Menej zaujímavým určite nie je ani Daniel Brühl, ktorého môžeme poznať z filmového vesmíru od Marvelu. Naposledy bol nominovaný na Zlatý glóbus za film Na západe nič nového. Zatiaľ poslednou zverejnenou je Alicia Vikander. Väčšia ľudí ju rozoznáva z filmu Tomb Raider, je držiteľkou hneď niekoľkých Oscarov – za filmy Ex Machina aj Dánske dievča.

Film bude rozprávaný ako rovnaký príbeh, avšak z dvoch rôznych pohľadov. Je popisovaný ako „temne komický príbeh o vražde a prežití, založený na skupine eklektických postáv, ktoré opustia civilizáciu a vydajú sa na Galapágy. Tu všetci hľadajú odpoveď na vždy zdrvujúcu otázku, ktorá nás máta všetkých – aký je zmysel života.“

Ron Howard Trinásť životov
Zdroj: deadline.com

Po oscarovom úspechu na trh v Cannes

Tvorca chce film priniesť na trh na festivale v Cannes, kde bude k dispozícii na dražbu pre viaceré spoločnosti. Vstupuje do silnej konkurencie, ale s podobnými hereckými menami a zaujímavou premisou trileru o prežití postavenom na zamýšľaní sa o zmysle života, by si o starosti o záujem iste robiť nemusel.

Navyše sa za posledný čas riadne zviditeľnil. Samozrejme, môžeme ho poznať ako režiséra filmov Čistá duša či Apollo 13, na výslnie ho ale opätovne dostal jeho strhujúci a oceňovaný film Trinásť životov. V dráme o záchrane ľudských životov si zahrali Viggo Mortensen, Colin Farrell, či Joel Edgerton.

Ako sa film Origin of Species pozdáva vám? Čo hovoríte na to, že bude postavený na tematike otázky života? Zaujalo oceňované herecké obsadenie aj vás? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -